Uluslar Arası Klavye Siteleri

0
3501

Online bu kullanışlı uygulamalar birçok dilde belirli karakterleri kullanmanızı sağlayacak online klavye siteleridir. Sadece listede bir iki yada iki site değil sekiz tane online klavye sitesi mevcut dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca i2teyp sitesinde google, youtube, wikipedia ve üzerinde ararken doğru karakterleri kullanmak için izin veren bir meta arama motoru olarak kullanılabilir. Bazı klavyeleri eklenti olarak firefox ve chrome kullanılabilirsiniz.

Online klavye siteleri:

branah

sciweavers

easybabel

stars21

gate2home

lexilogos

keymanweb

mylanguages

Sense-lang.org klavyenizi online geliştirin.

Eğer yazma hızını artırmak ve yazarak doğru tekniklerini öğrenmek için klavyeye bakmadan tüm parmakları ile kullanabilmek ayrı esaslık ister. Sense-lang.org, hızlı nasıl yazmaya öğreten ücretsiz online yazarak klavyeye bakmadan on parmak kullanmanızı sağlayan bir sitedir.

Sense-Lang ile yazmaya çok basittir. Buraya gidin. Yazarak öğreticiler” linkine tıklayın ve kurs size sunduğu 16 yazarak hazır halde olan derslerden birini seçin.

Kısacası, Sense-Lang eğitmek ve doğru ve klavyeye bakmadan yazı öğrenmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Klavyenizi piyano yapın:

Piyano olarak bilgisayarınızın klavyesini kullanmanızı sağlayan windows için ücretsiz bir bilgisayar klavye piyanosu diyebiliriz. Bir ses aygıtını değiştirebilirsiniz. Bu yazılım varsayılan piyano olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi müzikleri kayıt yapma ve ilerlemeyi ölçmek için oynatabilirsiniz. Daha iyi hale getirmek için, kendi kütüphanesinde bazı ünlü klasik parçalar var. Ayrıca klavye tipi ile uyumlu hale getirmek için özelleştirebilirsiniz böylece farklı bir klavye düzeni olabilir.

http://www.everyonepiano.com/Software.html

Müzik aletleri online kullanın:

Müzik evrensel bir dil olduğunu bütün toplumlar tarafından kabul görmüştür. Günümüzde bütün müzik endüstrisi bilgisayar ve teknolojiye bağlı duruma gelmiştir.Müzisyenler yeni teknolojileri kullanarak parçaları üretirler.Online bazı popüler ve kullanışlı sanal online müzik aletleri ile müzükleri icra edebilirsiniz. Herhangi bir yazılım veya eklenti yükleme yapmadan müzik aletlerini çalabilirsiniz.

Online müzik aletleri siteleri:

www.virtualpiano.net

www.buttonbass.com

www.virtualdrumming.com

Müzik notaları midi yapın:

Müzik Notaları Midi dönüştüren ücretsiz bir çapraz platform uygulamasıdır. Bu notaları, pdf dönüştürür dosyalarını çalma veya görüntü olarak kaydetme, yakınlaştırma veya uzaklaştırma sağlar. Ayrıca beethoven, bach, chopin, klasik parçalarından bazıları için notalar görebilirsiniz. Kütüphanesinde oynatma için hız ayarı yaparken bunları öğrenebilirsiniz.

Parçayı çalarken istediğiniz enstrümanı seçebilirsiniz. Bu program midi dosyası için seçilen enstrümanın sesini takliteder. Ayrıca parça için farklı müzik aletleri seçme veya geri piano tüm ayarlayabilirsiniz. Bir çok farklı sistemlerde windows,mac os,linux,android ve kindlle içinde kullanabilirsiniz.

Eğer notalar midi dönüştürmek sağlayan bir yazılım harikası parçasıdır. Pdf formatında veya bir görüntüye oluşturulan notalar verebilirsiniz. Notalar öğrenme size sağlam bir temel vererek müzik teorisini anlamanıza yardımcı olacağını ve başlamanıza yardımcı olmak için ücretsiz bir yazılımın en iyisidir.

İndirme sitesi:

http://midisheetmusic.sourceforge.net/download.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz