Windows 11’i Yüklemeden Kullanın

0
908

Windows 11 şuanda beta sürümünde kullanılabilir durumda. Birçok sızıntı söylentilere göre; Windows 11’in 2021 sonbaharında Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Eğer bilgisayarınız minimum sistem donanımına sahipse, her Windows 10 yüklü bilgisayarlar kullanıcısı ücretsiz olarak bir güncelleme alacak. Bu demek oluyor ki Windows 10 bilgisayarınızı Windows 11’e yükseltebileceksiniz.

Windows 11’in yeni masaüstü sürümünü bilgisayarınıza herhangi bir risk almadan kullanmak isterseniz win11.blueedge.me sitesini çevrimiçi kullanabilirsiniz. Bu site açık kaynaklı bir web projesi, Javascript, CSS ve React web teknolojilerini kullanarak her hangi bir internet web tarayıcınızda kullanabilirsiniz. Windows 11 masaüstü sürümünü taklit ediyor diyebiliriz. Tam bir işletim sitemi olmasa da Windows 11 deneyimini görebilirsiniz. Dosya gezgini yok ama uygulama mağazasını kullanabilirsiniz. 

Buradan , Windows 11 çevrimiçi geliştirici sayfasına bir göz atabilirsiniz. Önceden yüklenmiş bir çok programı kullanabilirsiniz. Özellikleri biraz sınırlı da olsa  Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 11 nasıl çalıştığı hakkında bir fikir vermektedir. 

Windows 11’i web tarayıcıda çevrimiçi kullanmak için oturum açmadan, yüklemeye gerek kalmadan Buradan kullanmaya başlaya bilirsiniz. 

Windows 11 oturum açma ekranında oturum şifresi isteğinde herhangi bir şifre bir harf sayı yazsanız bile açılır. Ayrıca akıllı cihazlarınızda da Windows 11 çevrimiçi kullanabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz