1. Ana Sayfa
  2. Dijital Kültür

Android için Olmazsa Olmaz Uygulamalar

Android için Olmazsa Olmaz Uygulamalar
0

Gerçekten zenginleştirme adına Android dünyanın en popüler işletim sistemidir. Google Play Store’da 1.6 milyondan fazla uygulamalar ile uygulamalar devasa bir ekosistemi var. Ama çok seçeneği olsada genellikle temel uygulamalar bulmak zordur. Android uygulamalarında deneme-yanılma olmadan en iyi  olmazsa olamaz uygulamayı keşfetmek imkansız bir iştir.

İşte bende burada size android için olmazsa olmaz uygulamaların bir listesini oluşturdum. Bu tam olarak belki kesin bir liste olmayabilir. Yıllar içinde kesin olan bir şey var ön plana çıkmalarıdır. Onları gerçekten özel kılan bir şey varsa onlar düzenli olarak güncellenmesidir. Testlerde de kesin geçen uygulama listesidir. İçlerinde ücretli uygulamalarda vardır.

Facebook, Twitter, Tumblr, Instagram, Pinterest, ya da Snapchat gibi uygulamalar büyük olasılıkla çoğu telefonda ya da tablet cihazda olmazsa olmaz vazgeçilmez uygulamalardır. Bu listenin amacı, size duymuş olabilir veya olmayabilirsiniz çeşitli yeni kategorilerde en iyi uygulamalar keşfetmenize yardımcı olmaktır. Hadi bir bakalım.

Yazar Hakkında

Yorum Yap