Ücretsiz En İyi Program İndirme Siteleri

12
8674

Burada listelenen özgür yazılım web siteleri 2013 kişisel veya profesyonel, ücretsiz kullanım için ücretsiz yazılım ve masaüstü bilgisayar programları indirmek için İnternet’te en iyi web siteleri arasında olanlardır. Birçok Türk web sitesi bu sitelerden faydalanmaktadır.

Burada en büyüğünden altı ve en iyiyi listeliyorum. Sıralama özneldir, bu nedenle kişisel deneyim farklı olabileceğini unutmayın. Çok fazla indirme sitesi var ve bunlardan bahsetmeye değer siteler olduğunu en öndeki siteler olduğunu düşünüyorum.

Bedava en iyi program indirme siteleri listesi

www.downloadcrew.com

www.download.cnet.com

https://www.indirtik.com

https://ninite.com

https://www.filepuma.com

https://www.filehorse.com

https://www.snapfiles.com

Bizden de bir site ekleyelim; yazilimara.com

www.softpedia.com

www.filehippo.com

http://en.softonic.com/s/download

www.majorgeeks.com

www.soft32.com

http://www.tucows.com/downloads

www.findmysoft.com

www.softsilo.com

Ancak bununla birlikte, kötü amaçlı yazılım ve aldatmaca dan arınmış olan, denenmiş ve doğru sitelere bağlı kalmalısınız. Bu yayında, bir sitenin şüpheli sitelerden temiz siteleri değerlendirmek ve ayırt etmek için bir web sitesinin itibarını kontrol etmek için aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz.

Web of Trust

URLVoid

Bir web sitesinin bu listeye hak kazanabilmesi için, URLVoid ile birlikte Web of Trust ile en az % 90, ve SiteAdvisor’dan güvenli bir karar alması gerekiyor. Hiçbir site% 100 güvenli olmayabilir, ancak bu indirme sitelerinin genellikle temiz ve değerli olduğuna inanıyorum.

12 YORUMLAR

  1. F2Fsoft Blu-ray Ripper is a video editing software, and it can convert Blu-ray disc to many format you want. What’s more, F2Fsoft Blu-ray Ripper can help you convert the video format you have to the format that can be played on TV. I thought it is wise to install it, because it is also very easy to use.It’s really convenient for tech-insensitive person, like me.

  2. süpersiniz popüler olan siteler bir zaman sonra premium mantığına geçiyor ve bi zaman sonra sınır geliyor en nefret ettiğim özellikleri 🙁 Bir başlıkta toplamanız çok güzel olmuş elinize sağlık 🙂 Film izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz