Ücretsiz resim yükleme siteleri

0
686

Resimlerinizi ve fotoğraflarınızı ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz web sitelerini aşağıda en önde gelenlerini listeledim. Bu web sitelerinin çoğu tek seferde birden fazla fotoğraf yüklemek özelliği sağlar. Bazıları görüntülerin elle yeniden boyutlandırma imkanı sağlar. Doğrudan web sitenize, bloglar veya forumlarda resmi gömmek için embed kodları sağlar.

Facebook, resimler için en iyi yer olmayı sürdürürken, diğer görüntü barındırma web siteleri (ücretsiz veya ücretli), insanların ciddi bir eğilimi olan ve potansiyel olarak viral olmaları gereken fotoğraflar için güvenli bir yer aradıkları için popülerlik kazanmıştır.

ucretsiz resim yukleme siteleri

Resim barındırma web sitelerinin, çevrimiçi fotoğraf baskısından veya yedekleme hizmetlerinden temel olarak farklı olduğunu unutmayın; ikincisi, birincil olarak fotoğrafların bir kopyasını çevrimiçi olarak tutmak için kullanılır; Her halükarda, favori ücretsiz resim barındırma web sitemizin bazılarına göz atalım.

Bana göre en iyisi

İmgur

Uzak dünyadaki en büyük resim barındıran web sitesidir (ve en iyi 50 çevrimiçi özelliklerinden biri). Kullanmak için kaydolmanız gerekmez ve üç istisna dışında her şey sınırsızdır: Saatte IP adresi başına 50 resme kadar yükleme yapmakla sınırlıdır, animasyonlu olmayan resimler için maksimum dosya boyutu 20 MB ve 200 MB’dir. GIF’ler için.

Resim yükleme siteleri:

Pictr

Postimagw

İmagevenue

Use

Tinypic

Picstocloud

Gzpupload

Clipi

flickr

imagebam

imgbb

imagetitan

pixabay

Use.com

Pexels

Deviantart

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here