1. Ana Sayfa
  2. Dijital Kültür

Ücretsiz Resim Yükleme Siteleri

Ücretsiz Resim Yükleme Siteleri
0

Resimlerinizi ve fotoğraflarınızı ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz web sitelerini aşağıda en önde gelenlerini listesi var. Bu web sitelerinin çoğu tek seferde birden fazla fotoğraf yüklemek özelliği sağlar. Bazıları görüntülerin elle yeniden boyutlandırma imkanı sağlar. Doğrudan web sitenize, bloglar veya forumlarda resmi gömmek için embed kodları sağlar.

Facebook, resimler için en iyi yer olmayı sürdürürken, diğer görüntü barındırma web siteleri (ücretsiz veya ücretli), insanların ciddi bir eğilimi olan ve potansiyel olarak viral olmaları gereken fotoğraflar için güvenli bir yer aradıkları için popülerlik kazanmıştır.

Resim barındırma web sitelerinin, çevrim içi fotoğraf baskısından veya yedekleme hizmetlerinden temel olarak farklı olduğunu unutmayın; ikincisi, birincil olarak fotoğrafların bir kopyasını çevrim içi olarak tutmak için kullanılır; Her halükarda, favori ücretsiz resim barındırma web sitemizin bazılarına göz atalım.

Ücretsiz Resim Yükleme Siteleri

İmgur

Uzak dünyadaki en büyük resim barındıran web sitesidir (ve en iyi 50 çevrim içi özelliklerinden biri). Kullanmak için kaydolmanız gerekmez ve üç istisna dışında her şey sınırsızdır: Saatte IP adresi başına 50 resme kadar yükleme yapmakla sınırlıdır, animasyonlu olmayan resimler için maksimum dosya boyutu 20 MB ve 200 MB’dir. GIF’ler için.

Farklı Ücretsiz Resim Yükleme Siteleri

Pictr

İmagevenue

flickr

imgbb

imagetitan

Pexels

Yazar Hakkında

Yorum Yap