Bütün Tiwit’lerinizi Silin

Şimdi sıra hiç ayrım olmaksızın işletim sistemi fark etmez Linux, Windows, Mac OS olsun cihazlarımız ne olursa olsun masaüstü, dizüstü, tablet gibi cihazlardan bütün tiwitlerimizi web site vasıtası ile sileceğiz. Aşağıda bir kaç site listeledim. Hadi bir bakalım. Şunu hatırlatayım silinen tiwitler asla geri alınmaz.

İlk sitemiz twitwipe.com tüm tiwitlerinizi tek seferde silen bir sitedir. Bu site silinebilir tweetler sayısı üzerinde herhangi bir kısıtlama yapmaz.

Tweetdelete.net tewitter hesabınızda sadece son 3.200 twit için siler.

Tweeteraser.com twitter hesapların dan tweet’lerinizi silmek için tamamen ücretsiz bir hizmettir. Bu uygulama iyi bir özellik olarak twitleri silmeden önce tweet’lerinizi filtreler.

Deleteallmytweets.com bir seferde 1000 twit siler.

Tweetdeleter.com size eski tweet’leri arama ve (Tüm tweetleri silme) tek bir tıklama ile birden tweets silmenizi sağlar. En kolay yollu site diyebilirim.

Delete.twitlan.com kullanımı kolay bir sitedir. Ancak reklamların çok olan bir sitedir. Reklamları bir yana bırakırsak kullanışlı bir sitedir.

Hiç kuşkusuz artık İnternete cep telefonları ile girme işi kaçınılmaz oldu. Cep telefonu-akıllı telefonlar diye hitap edilen bu cihazlar ile bir çok işimizi ve eğlencemizi çok kısa sürede yapma sıradan bir hal oldu. Tablet cihazları da unutmayalım değil mi?

Twitter da belkide cep cihazlarımızla en çok girdiğimiz sitelerden biridir. Konuyu nereye getireceğim twitterdeki bütün twitlerimizi silmek istediğimizde silmek için böyle bir seçenek yok. Ama cep cihazımızla (tablet de olur) bütün twitlerimizi tek seferde silen ücretsiz bir ios uygulaması var.

Delete-tweets İPhone, İpad ve İpod touch için ücretsiz olan bu uygulama ile bütün twitlerimizi tek seferde silebiliriz.

Android için ücretsiz bir uygulama rast gelmedim. Neyse yarında bilgisayardan, web ortamından nasıl sileneceğine dair seçenekler paylaşayım.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir