Çoklu Arama Motorları Siteleri

0
3540

En iyi arama motorları; Google, Bing, Yahoo ve DuckDuckGo , tüm arama sonuçlarına eklemek için web sayfaları milyonlarca index eklemektedir. Bu hizmetlerin her arasında arama yaptığında hala, neredeyse aynı sonuçları elde ederiz. Eğer bir kez aradığınızı bulma yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak için aramak güzel olmaz mıydı? Evet, bu kesinlikle mümkün. Her sonuç sayfasının bir yan-yana bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece tek bir arama içine tüm iyi arama motorları birleştiren çeşitli web siteleri ve uygulamalar vardır.

http://theinfo.com aramanızı gerçekleştirmek için çeşitli hizmetler arasında seçim sağlayan bir web sitesidir. Google, Overture, MSN (şimdi Bing) ve Teoma üzerinden arama etkinleştirmek, Google Directory ve Yahoo Directory, Metacrawler web tarayıcısı ve haber ve webring gibi ek hizmetler gibi dizinleri vardır.

Ayrıca otomatik olarak Google, Overture, Bing ve Teoma ile arama tek bir tıklama ile “Tüm web” seçebilirsiniz. Sonuçlar ayrı pencerelerde açılır.

iOS ve Android için çoklu arama:

Web tarayıcı bir ücretsiz uygulama iOS ve Android ile bir kaç arama çeşitli yöntemler birleştirir. Aslında şimdiye kadar bu listedeki arama motorları ve hizmetlerin geniş miktarda destekler. Desteklenen olanlar Google, Yahoo, YouTube, Google Images, Facebook, Twitter, Amazon, eBay, Google Translate ve Wikipedia bulunur.

İos için uygulama sayafası:

Smart Search & Web Browser

Android için uygulama sayfası:

https://play.google.com/store/apps/details?id=reactivephone.msearch

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz