Çevrimiçi RSS Aramaları Yapın

2
3715

Ctrlq.org anlık ücretsiz rss arama motorudur. Bu site hizmetinde arama kolay ve hızlı arama yapmak için Google tarafından desteklenmektedir. Bu arama sorgusu yazdığınız gibi arama motoru gerçek zamanlı size sonuçlarını vermektedir.

Arama sorgularının üç türlerini kullanarak RSS için arama yapmanızı sağlar: Belirli bir konu, web sitesi / blog için Feeds, belirli bir web sitesinin belirli bir konu. Web sitesi ayrıca ön izleme kontrol edebilirsiniz.

Ctrlq.org herhangi bir web sitesinden herhangi bir konuyla ilgili beslemeleri RSS bulmak için harika bir RSS arama motorudur.

Ctrlq.org screenshots kısmından sitelerin resimlerini çekebilirsiniz.

İnstagram’da RSS bağlantısı oluşturmak için siteler:

İnstagram fotoğraflarınızı veya videolarınızı sosyal medya kitlelerinizle paylaşmak veya blogunuzda veya web sitenizde görüntülemek istediniz mi? Bununla birlikte, instagram’ın en büyük zorluklarından biri, içeriğinizi Instagram uygulaması dışına nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı belirlemektir. Neyse ki, Instagram RSS yayınıyla uygun bir çözüm oluşturabilirsiniz.
Herhangi bir İnstagram kullanıcısı için RSS oluşturma sitelerin bir listesini hazırladım. Herhangi bir instagram kullanıcısının profil URL’sini RSS yayına dönüştüren ücretsiz hizmetler bulunmaktadır.Bundan sonra, RSS yayınını kopyalayıp Feedly’ye veya başka bir RSS okuyucuya ekleyebilirsiniz. Herhangi bir instagram kullanıcısı için RSS oluşturma çok kolaydır. Instagram profil URL’sini kopyalayın, RSS üretmek için yapıştırmanız ve çıktı URL’sini kullanmanız gerekir. Kullanmadan önce, herşeyin iyi göründüğünü kontrol etmek için çıktı önizlemesini de yapabilirsiniz.

Bu listede yer alan bazı hizmetler ücretsiz ve ücretlihizmet vermektedir. Üye olmadan ya da instagram dışı sosyal medya hesabları ile giriş yapabilirsiniz. Hizmetlerin ücretsiz planlarında sınırlamalar var, ancak bir şey herhangi instagram kullanıcısı için RSS üretebileceğinizden emin olabilirsiniz.

İnstatom, herhangi bir instagram kullanıcısı için RSS oluşturmak için iyi hizmetlerdendir. Bunun nedeni, herhangi bir plan türü (ücretsiz veya ücretli) ile gelmemesi. Ayrıca, herhangi bir güçlük çıkmaz, bu nedenle herhangi instagram kullanıcısının en yeni yayınlarını kontrol etmek için hızlı bir şekilde RSS beslemesi oluşturabilirsiniz. Belli bir RSS yayını için, bu listedeki herhangi bir hizmet tarafından sağlanan en yüksek sayı olan 20’ye kadar yayın bulunur. Bu hizmeti tercih etmemiz için güçlü bir sebep olsa gerek.

İnstagram’da RSS bağlantısı oluşturmak için farklı siteler listesine aşağıdaki tıklanabilir linklerden erişebilirsiniz.

http://fetchrss.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz