Ücretsiz Sınırsız Hosting Siteleri Listesi

0
3862

Yeni bir WordPress blogcular genellikle sizin seveceğiniz birini seçmenize yardımcı olacak ücretsiz sınırsız hosting için bu amaçla en iyi kaynakları toplamaya çalıştım.

Nazuka.net ücretsiz sınırsız barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Nazuka barındırma sunucusu üzerinde kişisel ya da ticari bir web sitesi kullanabilirsiniz. Bu kullanımı kolay ve hızlı ve hepsi ücretsiz barındırma sorunlara çözümlerin arkasında duran bir sitedir.

Bazı özellikleri.

Depolama alanı sınırsız.
Aylık transferi sınırsız .
Sınırsız MySQL veritabanı.
Sınırsız domain & subdomain Adları.
Sınırsız E-posta adresleri.
Sınırsız FTP Hesabı.

Freeola.com hizmeti herhangi bir boyutta bir web sitesi yüklemek için izin verir. Siz görüntüleri ve içerik gibi her türlü veri yüklemek için ücretsiz olacak ve videoları embedi çok kolaydır.
Bazı özellikleri:
Ücretsiz sınırsız web alanı.
Ücretsiz web adresleri.
Ücretsiz 24/7 İngiltere merkezli müşteri desteği.
Güvenilir Hizmet.

Agilityhoster.com 

Hızlı WordPress ve Joomla kılavuzu ile yükleyin. Oluşturulan her bir hesap ile 1000 mb ücretsiz veri depolama ve 5gb veri aktarımı verir. 100% ücretsiz FTP erişimi ve dosya yöneticisi.

x10hosting.com 400K topluluk üyeleri ile SingleHop tarafından sağlanan ücretsiz bir web sitesi barındırma hizmetidir. Bu ücretsiz hosting kolayca kullanabileceğiniz bir otomatik kurulum komut dosyası ile PHP 5, MySQL içerir.

Zettahost.com  1000 Mb ücretsiz veri depolama ve ücretsiz hosting hesabı başına 5 gb bant genişliği transferi sunar. Her hesap PHP, MySQL ve Perl entegrasyonu ile 1 alanı ile birlikte geliyor. Zettahost ücretsiz hosting anında erişim sağlar.

Dünyada 203 milyon blog ve 727 milyon aktif web siteleri yayına devam etmektedir.

2013 hosting istatiskleri:

2013 yılı itabari ile 727 milyon site aktif olarak tahmin ediliyor.

243 milyon alan adı kayıtlnamıştır.

İnternette bu güne kadar yayımlanan web sayfası 11270000000’dır.

Tahmin olarak 270k web siteleri oluşturuluyor.

45 milyon sunucu (8.2 milyon sunucu başına yıllık 5 yıl ortalama ömür olarak satılmaktadır.

www.wix.com Wix kendi platformunu kullanarak barındırılan 26 + Milyon web siteleri vardır. 30K + yeni kullanıcıların günlük kayıtolmaktadır.

www.weebly.com 12 milyon kişi tarafından kullanmaktadır. profesyonel web sitesi temaları bulunmsktsdır. 2007 yılında dünyada ilk 50 site arasına girmiştir.

www.yola.com 7 milyondan fazla müşterisi vardır. Hiçbir teknik bilgi olmadan sitenizi kurabilirsiniz.

http://www.freehostia.com 7/24 müşteri hizmetleri ekibi ile% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi veriyor. Freehostia her hesap ile 250 MB disk alanı ve 6GB aylık bant genişliği sunar.

http://www.webs.com bir saat içinde sitenizi karşınızda olur. Web şablaonları sürekli bırak mantığı ile çalışmaktadır.

http://www.jimdo.com/index.php 7 milyon üyesi vardır. Kendi sistemlerini kullanmaktadır. Güzel şablonlar vardır.

http://www.freehosting.com ücretsiz web araçları ve sitenizin oldukça çevrimiçi seyir almak için web hizmetleri kullanımı kolay sunuyor. Ayrıca FTP, CGI, PHP5, MySQL, PYTHON, ROR, kendi web hosting hesapları ile CRON ve Dosya Yöneticisi sunuyor.

http://snappages.com kullanımı kolay bir kaygan sürükle ve bırak web sitesi yaratıcısı ile tamamen özelleştirilebilir bir web sitesinde 5 farklı sayfalara kadar ücretsiz hosting ile online destek veriri. Birkaç tıklama ile site çalışır.

http://byethost.com/free-hosting PHP, MySQL, FTP, Vista panel (Bythost kişisel inşa hosting kontrol platformu dahil) Ad-serbest yük dengeli sıfır web sunucu hizmetidir. phpBB2 ve phpBB3 gibi birçok popüler scriptler kurabilirsiniz, WordPress, Zen-Cart, osCommerce, MyBB, UseBB, MyLittle Forum, 4images, Coppermine, SMF, Joomla, e107, XOOPS, PHP Wind, CuteNews, Mambo, WikiWig vb…

http://www.awardspace.com 250MB disk alanı ve 5gb trafik sunan. % 100 hiçbir reklam ile 1 alanı ve 3 alt de dahil. Ücretsiz bir hesap başına 1 MySQL veritabanı ile 1 E-posta hesabı. Şu anda kendi servisini kullanarak 1,5 milyon müşterileri vardır.

http://www.1freehosting.com Sıfır reklam ve c panel SSH ile hiçbir ücret ödemeden sağlanır. 100GB bant genişliği, sınırsız add-on domainler, 5 ücretsiz e-posta hesapları ve 2001 yılından bu yana 10 Gb boş disk alanı verir.

http://www.freehostingeu.com 200 mb ücretsiz depolama ve veri bant genişliği transferi 4000 MB’dir sunmaktadır. Kolay WordPress ve Joomla barındırma entegrasyonu ile birlikte gelir.

http://uhostfull.com kullanıcılara 20 GB veri alanı ve kendi web sitesi barındırmak için 200 GB veri transferi sağlar. Anında aktivasyon ile Sıfır reklam. Tüm sunucular 1 Gbps internet bağlantılıdır.

http://freehostingnoads.net reklam olmayan boş sabit disk alanı ve 200GB ücretsiz bant genişliği 20GB. Onlar html 5 siteler için düzenli web siteleri için ücretsiz hosting var. E-posta hesabı vermektedir.

http://www.biz.nf 250 MB web alanı ve 5000 mb ücretsiz veri aktarımı sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz