1. Ana Sayfa
  2. Dijital Kültür

DesignEvo ile çok iyi Logolar Yapın

DesignEvo ile çok iyi Logolar Yapın
0

DesignEvo , ücretsiz olarak benzersiz ve profesyonel logolar oluşturmak yardımcı olur kolay kullanımlı çevrimiçi logosu makinesi.

Büyülüdür ve bir sanatçının logolarınızı dizayn etmesi stresinden kurtararak maliyetleri düşürür. DesignEvo ile, yeni başlayanlar bile olsanız, tasarımlarınız profesyonellerin çalışmaları gibi görünür. Bir logo tasarımı hantal olabilir ve zaman ve finansal taahhütlerin büyük bir kısmını gerektirdiğinden, DesignEvo, acemi bir kişinin profesyonel incelikle yapabileceği birkaç tıklama, çekme ve damla ile hepsini kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Logolar, resmi ya da sivil toplum kuruluşları, hayır kurumları ya da ticari kuruluşları ya da kuruluşları özetleyen ve temsil eden görsel kimlikler ya da simgelerdir. Mükemmel tasarımlı bir logo, marka bilinirliğini kolayca kurabilir ve bir şirket kültürünü sunabilir, müşteriler üzerindeki izleniminden değil, süreçteki güvenini artırır.

İşte temel özellikleri şunlardır:

Arama için kullanılabilir bir milyondan fazla simgeler.
Metin yazı ve şekiller Yüzlerce seçim.
Serbestçe güçlü düzenleme araçları ile bir logo özelleştirin.

DesignEvo, tek bir tıklamayla uygulanabilir yüzlerce ücretsiz yazı tipi ve kelime sanat sunar! Logonuzun metninde markanız hakkında çok şey söyleniyor, font stilindeki renk, hizalama, boşluk ve daha fazlasıyla en iyi şekilde kişisel stilinizi stres yaratmadan özelleştirin.

Alternatif olarak aşağıdaki sitelere bakabilirsiniz.

Logo Makr

Online Logo Maker

MarkMaker

Free Logo Design

Vectr

Logo Foundry 

Kendi adınıza logo oluşturun:

Bu ilginç sitede facebook, google, yahoo gibi web popüler stilleri kullanarak çok sevimli logoları gerçekleştirmek sağlayacak basit bir web servisidir.

İsminizi veya ne olursa olsun yazın ve listede sunulan bir logo seçin. Hemen seçtiğiniz tarzında yapılmış logo ile ünlü arama motoru google’ın (tam fonksiyonel) bir sayfa oluşturur.

Dilerseniz ücretsiz online afiş/poster sitesini  aşağıdaki linkten kullanabilirsiniz.

https://www.designcap.com

Yazar Hakkında

Yorum Yap