Asciiflow ile Diyagram Çizimleri Oluşturun

0
3451

Asciiflow ascıı karakterler ile çevrim içi (online) metin diyagramlar tasarım için bir online araçtır.

Diyagramlar 80 ve 90 yılların readme.txt dosyaları gibi zamanında basılı fandfold kağıt çok popülerdi. Sitede belgeleme dosyaları veya readme.txt dosyaları altında hemen her shareware yazılım dağıtımı metin diyagramlar bulabiliriz. Ascıı akış ile düz metin şemalar ve grafikler yapabilirsiniz.

Bu web sitesine aşağıdaki url’den erişebilirsiniz.

http://www.asciiflow.com

Kaliteli çizim ve boyama siteleri:

Belki de en iyi çizim ve boyama sitelerine aşağıdaki listeden bakabilirsiniz.

Abcya
Drawisland
Bomomo
Psykopaint
Slimber

Weavesilk ile harika çizimler yapın:

Weavesilk sitesinde sanki İnter aktif bir çizim programı kullanır gibi çok harika resimler oluşturabilirsiniz. Üstelik bu çizimleri yaparken siz dinlendirici bir müzik eşlik ediyor.

Sadece fareyi ekran boyunca hareket ettirilmelidir. Hızlı ve rahat bir şekilde resimler oluşturabilirsiniz. Menüden ekranın sol üst köşesinden renklerini ayarlamak veya simetrik hizalanmasını değiştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz resimleri fare ile sağ tıklayıp kaydet ile bilgisayarınızın istediğiniz yerine kayıt edebilirsiniz.

Site sayfası:

http://weavesilk.com

Phraseit ile çizgi roman yapın:

Phrase.it ile resim veya fotoğraf yükleyebilir ve bunların üzerine konuşma balonları ekleme yapan ücretsiz bir web sitesidir.

Resim yükleme ve başlıkları ekleyerek çok kolay ve bitmiş resimli kitaplar, bloglar, wiki veya görüntüler kullanmak için kullanılabilir. Resme uygulanabilir mevcut çeşitli konuşma kabarcıklar ve dört farklı filtre vardır. Hikaye yapımında kullanılabilecek pek çok stok fotoğrafları da vardır.

Resim oluşturulduktan sonra, basit bir e-posta adresi bilgileri eklemek ve size gönderilecektir. Eğer yüksek çözünürlük, baskılar sipariş ya hikaye kitapları, kartları, takvimler, yer paspasları ve sadece hayal gücü ile sınırlı olmak için uygun gördüğünüz gibi resmi kullanabilirsiniz.

Resimleri sosyal ağlarda bu linki paylaşabilir veya e-posta yoluyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki Youtube sayfasından nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Harika görünümlü sonuçlar garantilidir, kayıt olmak gerekmez.

Site Url’si: http://phrase.it

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz