En İyi PhotoBucket Alternatif Siteleri

0
3062

PhotoBucket Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ve barındırma web hizmetidir. html kodları gönderme, resim paylaşma, fotoğraf bağlantılarını gömme, fotoğrafları yüklemek için en çok tercih edilen sitelerden birisidir. Photobucket en fazla bir MB büyüklüğünü geçmeyecek fotoğraf dosyası yükleyebilirsiniz. Resim boyutunda herhangi bir sınırlama yok. Ücretsiz sürümünde bir çok uygunsuz reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Güvensiz resim yükleme sistemi ve devamlı ödeme yapma işlevi ekrana çıkması etkenlerden dolayı artık insanlar photobucket alternatifleri aramaya başladılar. Ayrıca site iki sen evvel ücretsiz fotoğraf saklama hizmeti bitirip, ücretli hizmete başladı.

En İyi PhotoBucket Alternatif Siteleri

Bu listedeki sitelerden bazıları ücretsiz ve abone olmanıza da gerek yok.

Flickr

Flickr en iyi photobucket alternatiflerinden olarak ben buradayım deyip kendini gösteriyor. Hizmet olarak bin adet fotoğrafa kadar yükleme izni veriyor. Site daha çok bireysel kullanım için olsa da web siteler için resim paylaşmak için kullanabilirsiniz.

İmgur

Yüklediğiniz resimlerde her hangi size ait iz bırakmadan iş yapmak istiyorsanız bu alan da en iyi site olarak kendini kanıtlamıştır. Yüklediğiniz resimleri kaynağı belli olmadan yükleyebilirsiniz. Fotoğrafları paylaşma esnasında gerçek kimliğini belli etmeden paylaşabilirsiniz. Yüklediğiniz resimlerde bir kısıtlama yapmaz.

Postimages

Postimages fotoğraf yüklemede güvenilir bir sitedir. Tam anlamıyla ücretsiz bir sitedir. Siteye kaydolmaya gerekmemektedir.

500px

500px ziyaretçilerine sınırsız fotoğraf yükleme izni vermektedir. Boyut gibi bu benzer kısıtlamaları yoktur fakat haftada yedi fotoğraf yükleme izni veriyor.

İmgbox

Pohotobucketin alternatif olarak en iyi yerini alabilecek sitelerden birisidir. Ücretsizdir. Dosya sayısına ve boyutuna kısıtlama yapmaz. Kaydolmaya gerek olmadığı gibi yüklediğiniz resimleri arkanızda iz bırakmadan yapar. Site resimleri düzenleme ve yazı koyma izini vermez.

Diğer Photobucket alternatif sitelerinin bazılarının ana sayfalarını aşağıya yazıyorum.

http://www.freeimagehosting.net

https://www.imageshack.us

https://www.fotor.com

Artık ücretsiz çok az sayıda fotoğraf yükleme sitesi kaldı. Bu yazıdaki photobucket alternatif sitelerine her alanda güvenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz