En iyi qr code siteleri

0
971

Qr, kısaltılmış şekli, tepki olarak web sitesini etiketlemede hayati bir rol oynar. İşte en iyi qr kod üreten sitelerin listesine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere tanıtmak istiyoruz En İyi Ücretsiz Çevrimiçi QR Kod Oluşturucu , reklam dahil olmak üzere, ücretsiz bir ticari ve baskı kullanımı olan bir QR kodu oluşturmayı kolaylaştırır.

En iyi qr code siteleri

QR kodu nedir?

Bir QR Kodu (Hızlı Yanıt), web sitesi adresini, düz metni, telefon numaralarını, e-posta adreslerini ve hemen hemen tüm diğer alfanümerik verileri saklayabilen bir cep telefonunun okunabilir barkodudur. Vikipedi açıklamasını buradan okuyabilirsiniz.

Bir QR Kodu nasıl oluşturulur?

Bir QR Kodu oluşturmanıza yardımcı olabilecek birçok web sitesi vardır, ancak anahtar ihtiyaçlarınız için doğru olanı bulmaktır. Bir QR kod üretecini seçerken aramanız gereken bazı hususlar, markanıza özgü bir kod tasarlamanıza ve ortak QR kod okuyucularıyla uyumluysa, performansı izleyip analiz edip edemeyeceğinizdir. QR Code jeneratörü için birçok seçenek olmasına rağmen, en iyi önerilerim aşağıdaki sitelerdir.

En iyi ücretsiz QR Code Generator sizin için doğru nasıl seçilir?

Bir QR kod üretecini çevrimiçi olarak seçerken bakmanız gereken çok şey vardır; örneğin, aracın performansı izlemesi ve analiz etmesi veya ortak QR kod okuyucularıyla uyumlu olması gibi .

Qrcode.kaywa

Qrcode-monkey

Mqr.kr

Qrc-designer

Fancyqrcode

Qr-tools.appspot

Qrstuff

Zxing.appspot

Goqr.me

Keremerkan

Mobile-barcodes

Beetagg

Qrcore

Qrdroid

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here