Google search engine
Ana SayfaDijital KültürSıkıştırılmış Dosyaları Çevrimiçi Farklı Format Yapın

Sıkıştırılmış Dosyaları Çevrimiçi Farklı Format Yapın

Archconvert sıkıştırılmış dosyayı başka biçime bir dosya dönüştürmek için basit bir araçtır. Dönüştürülecek dosya, çıkarmada Arcconvert dosyayı tanımak için bir anahtar içeriyorsa, bu formatlar da çok sayıda dosya uzantısını tanır. Arcconvert aşağıdaki sıkıştırma formatlarını tanır.

Sıkıştırılmış dosyalar, disk alanını kaydetmek için dosya sıkıştırmasını kullanır. Sıkıştırılmış arşiv formatları, birden çok dosyayı tek bir arşivde sıkıştırmak için de kullanılabilir. Dosyaların sıkıştırılması için birkaç açık ve tescilli sıkıştırma algoritması kullanılabilir; bu yüzden birçok farklı sıkıştırılmış dosya türü vardır.

Sıkıştırılmış dosya uzantıları .ZIP , .SITX , .7Z , .RAR ve .GZ içerir.

7-ZIP, LZH, CAB, ZIP, ARJ, ACE, RAR, TAR, TGZ, GZ, Z, BZ2, YZ1, YZ2, GKRY, BEL, RPM, DEB, BH, Noa32, HKI, PAQAR, SQX, HA, ZOO, UHARC, LFB, ZLIB, UCL, IMP, RS, SPL, APK, Arc, DZ, MSI, ALZ, PMA, PAQ7, CHM, UDA, PAQ8, Cryptonite, ISO, lzop, BMA, ZIP AES (128/192 / 256), Nanozip Alpha, XZ, FreeArc backends ve GZA Zpaq.

Programı bu url’den; http://sourceforge.net/projects/archivconvert/files indirebilirsiniz.

Dosya uzantıları için çok iyi siteler

Virtualbox ile bir araştırma yaparken dosya uzantıları hakkında harika bilgi veren fileinfo sitesine rast geldim ve bilgiler inci gibi dökülmeye ardı sıra openwith ve file-extension siteleri karşıma çıka geldi. Bunlar ilk defa karşıma çıktı ve benzerlerine çok farklı olduğu çok çok ortada.

File.org
Openthefile
Reviversoft

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

gürkan baki mendeş on Excel İle Telefon Rehberi Yapın
AHMET MAVİYILDIZ on Excel İle Telefon Rehberi Yapın