En iyi Resimleri Ayıran Siteler

0
21527

Birden çok parçaya bölmek istediğiniz bir fotoğrafınız varsa, bunun için bir fotoğraf düzenleyicisi kullanabilirsiniz. Evet, bir fotoğraf editörü işi yapacak, ancak tüm süreç biraz zaman alacak. Bu işi görüntüyü bölmek için çabucak yürütmek için Online görüntü ayırıcı (bölen) siteleri kullanabilirsiniz.

Resimleri yatay, dikey olarak veya her iki yönde aynı anda bölmek için kullanabilirsiniz. Fotoğrafları iki veya daha fazla parçada yatay ve dikey olarak ayarlayabilirsiniz. Bu siteler bazıları fotoğrafın eşit bir şekilde bölünmesine izin verirken, bazıları bölünecek bölümlerin genişliğini ayarlamanıza izin verir.

Bu Online fotoğraf bölen web siteleri JPEG, PNG, BMP, GIF ve diğer ünlü resim formatlarını destekliyor. Bu araçları birer birer inceleyelim ve neler sunmaları gerektiğini görelim.

İlk sitemiz İmageSplitter:

ImageSplitter, Online fotoğraf paylaşmak için ayrılmış bir websitesidir. Tanımlanan sayıda satır ve sütun için fotoğrafları eşit olarak bölmenizi sağlar. Satır ve sütun sayısını ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Verilen numaralar için bölünmüş bölümlerin kenarları noktalı çizgilerle gösterilir. Çıktı görüntü formatını JPEG, PNG, GIF, PNG veya ICO olarak seçebilirsiniz.

ImageSplitter’a buradan erişin.

PineTools: Split Image Online

PineTools çeşitli diğer görüntü işleme araçlarıyla birlikte resimleri Online ayırma işlemi sunar. Fotoğrafı yatay, dikey olarak veya her iki yoldan ayırmanızı sağlar. Fotoğrafları eşit parçalara bölebilir veya genişliğini manuel olarak tanımlayabilirsiniz. Fotoğrafı bölmek istediğiniz parçanın sayısını girin. Posteri yazdırmak için fotoğraf ayırırsanız, çakışan blok seçeneğini kullanabilirsiniz. Bölünen fotoğrafı işlemek için Split Image option tıklayın. İndirilen bölünmüş fotoğrafların bağlantıları sol alt köşede bulunur.

Siteye erişmek için buraya tıklayın.

IMGonline, fotoğrafları Online paylaşmak için bir araç sunar. Fotoğrafları yatay olarak ve dikey olarak bölmek için parça sayısını ayarlamanıza izin verir. Ayrıca fotoğrafları kare şeklinde parçalamaya da ayırabilirsiniz. Başka bir seçenek de parçaların piksel olarak sol, sağ, üst veya alt kısımlarından kesilmesini sağlar.

Bölünmüş fotoğrafların çıkış biçimini JPEG (kalite kontrolü ile) veya PNG olarak ayarlayabilirsiniz. Görüntüyü böldükten sonra, bölünmüş parçaları indirmek için bağlantılar görüntülenir.

IMGonline’a buradan erişin.

Online Image Splitter

Online Image Splitter ayrıca fotoğrafı yatay olarak dikey olarak bölmenizi sağlar. Bölme sayısını Satırlar ve Sütunlar açılır listelerinden ayarlayabilirsiniz. Parametre ayarlarken, kenarlıkların ön izlemesini görüntüler. Fotoğrafı yalnızca eşit parçalara böler; bunları tanımlanan boyutlara bölemezsiniz. Tüm parametreleri ayarladıktan sonra, bölünmüş fotoğrafları işlemek ve indirmek için Download düğmesini tıklamanız yeterlidir.

http://rawtherapee.com/downloads

Ücretsiz alıntı görüntü siteleri:

Alıntı görüntüler bu gün her yerde var. Think Pinterest, Tumblr, Instagram, blog Fotoğrafları, vb.. Aynı zamanda blog yazısı, başlık, grafik yapmak için harika bir fikirdir. Her sosyal kanalda bir alıntı görüntüsü özellikli ve okuyucuların dikkatini çekmeye kanıtlanmıştır.

Neden alıntı görüntüleri kullanılmalıdır:

% 39 oranında Facebook etkileşimi artırmada etkili olduğu saptanmıştır.
Bu tür bağlantılar ile Twitter mesajları için % 200 daha yüksek durum ortaya çıkmıştır.
Pinterest, diğer sosyal platformlarda % 50 daha yüksek tıklama oranına sahip olunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz