En iyi Ücretsiz YouTube İntro Maker Siteleri

0
4772

Video tanıtımı, genelde marka bilinci oluşturma amacı taşıyan küçük video kliplerdir. Bu tanıtım kliplerini kullanarak markanızı tanıtabilirsiniz. Bunlar düzgün yapılırsa, gerçek videonuz veya ürününüzle ilgili gereken tüm noktalara sahip olursanız, profesyonel görünümünüzü geliştireceklerdir. Aslında, en çok dikkat çeken YouTube kullanıcıları , çok sayıda abone edinmesine yardımcı olan müthiş tanıtımlar gerçekleştiriyor . Farklı tanıtım yapıcıları kullanarak YouTube Kanalınız için tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Video tanıtımları, marka bilinci oluşturma amaçlarıyla videoların başına yerleştirilen küçük video kliplerdir eğer doğru yapılırsa, sizin ve videolarınızın profesyonel bir görüntüsü sunabilir. Web sitenizi de tanıtmanın iyi bir yoludur.

Flixpress

Flixpress, en iyi 10 çevrimiçi çevrimiçi tüp tanıtım programının birisidir ve özelleştirilmiş metin ve görüntülere dokunarak tanıtım videoları oluşturabilirsiniz. Videolarınızı yükleyebilir ve videolarınıza yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda videolarınızı yüksek kalitede yapmak için bir olanak sağlar ve bittikten sonra önizleme yapabilirsiniz. Kendi tanıtımınız için kendi ses dosyasını yüklemek için bir de tesis var. Video için standart format MP4’tür, ancak videolarınızı istediğiniz herhangi bir formatta alabilirsiniz, böylece her zaman sizin için çalışabilir.

Biteable

Logolarınızı, kartvizitinizi, isimlerinizi, kredilerinizi veya başka birşeyi ekleyerek videolarınızı profesyonel bir şekilde tanıtmanızı ve daha sonra bunu önizlemenizi sağlar.

Intromaker.net

Intromaker.net, kendi şirketinizin animasyonlu logosuyla yüksek kalitede içine girme imkânı sağlayan ücretsiz online bir tanıtım üreticisidir. Videodaki logoların özelleştirilmesi, logonun animasyonları gibi farklı özelliklerle donatılmışlardır. Videonuza profesyonel bir dokunuş katıyor ve videoyu daha etkileyici hale getiriyor. Ayrıca, sisteminizde iki video kullanma olanağı da sunar.

Wideo

Intro videolarınızı Wideo özellikleri ile heyecan verici hale getirin. Size en kolay online tüp tanıtım yapımcısı, size özel dokunma ile bir video hazırlama olanağı sunuyor.

Renderforest.com

Farklı animasyonlar, sesler ve promosyon çizgileri ekleyerek videonuza farklı bir dokunuş vermenizi sağlar. Yüksek kaliteli videonuza birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Ivipid

Ivipid size karmaşık grafikleri ücretsiz olarak kullanma imkanı veriyor, böylece videonuzu farklı şekillerde stil oluşturabilirsiniz. Bir tema seçin, özelleştirin ve mükemmel tanıtım videosunuza sahip olun.

Aynı anda iki Youtube videosu izleyin

Hala daha fazla video isterseniz aynı anda sekiz video koyabilirsiniz nereye diyorsanız yani, aynı zamanda (link çok güvenilir değildir) youtubemultiplier.com kullanabilirsiniz.

Bulut sisteminden popüler müzik indirin

Sadece kullanım kolaylığı için eğer soundcloud, popüler online müzik portalı müzik indirmek için kullanabileceğiniz birçok alternatifler arasında, offliberty bir anılmayı hak ediyor.

Offliberty ile sadece uzayda souncloud müzik parçanın linki yapıştırın ve birkaç dakika içinde size sadece yazdığınız kaynağa kısa url görürsünüz. Ayrıca offliberty herhangi bir kayıt gerektirmez, ve ayrıca youtube video indirmek için kullanılabilir.

http://offliberty.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz