İlaç kullanımı hatırlatma siteleri

0
760

Bu hizmetleri kullanarak, mesajlar veya posta yoluyla, ilaç almak için, uyarılar alabilirsiniz.
Bu siteler vasıtası ile kısacası ilaçlarınız sizlere kullanma zamanını hatırlatır. Siteler tüm ilaçların bir hatırlatıcı ayarlama izni verir. Günlük, haftalık ayarlamak için seçebilirsiniz, ya da aylık hatırlatmaları imkanları vardır. Sitelere kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca akıllı telefonlar için (iphone-android) bedava uygulamalarınıda listeye ekledim.

İlac kullanımı hatırlatma siteleri

Telefonla ilaç hatırlatma siteleri:

Dontforget sitesi cep telefonunuza siz kendiniz ilaç zamanını ayarladıktan sonra mesaj yoluyla size hatırlatır.

dontforget

Carefamily sitesi telefonunuza bir günde üç uyarı mesajı atabilir.

Carefamily

Vyvanseadult ise size birkaç basit adımları takip ederek birden fazla ilaç hatırlatıcı ayarlamanıza olanak verir. Telefon numaranızı vasıtası ile sizi uyarır.

vyvanseadult

Bilgisayar ile ilaç hatırlatma siteleri:

Medicinecabine hizmeti windows8 kullanıcıları için bir masaüstü uygulaması olan medicinecabine uygulamasını kullanabilirsiniz.

Belirli bir ilacı ve uygulama belirtilen saatte ekranda bir bildirim açılır. Kendiniz zamanı ayarlayabilirsiniz. Size ilaç çizelgesi yönetmek ve alınan, geç, cevapsız veya daha fazla olarak işaretleyebilirsiniz. Uygulama tüm ilaç hatırlatmalar listesini derler ve geçmişini görebilirsiniz. En iyi özelliği istediğiniz bir ilaç her zaman düzenleyebilir veya silebilir olmasıdır.

medicinecabinet

Akıllı telefonlar için ilaç hatırlatma siteleri:

Akıllı telefon kullanıcıları için ilaç hatırlatma (kalori-klosturol) uygulaması:

Android telfonlar için kolesterol takibi (icholesterol) sağlıklı bir kolesterol korumak ve kardiyovasküler sağlığı ilerlemeyi izlemek için yardımcı olur.

Senin Kolesterol düzeyleri (lipid profili) izlemek için uygulamayı kullanmak için basit ve kolay – total kolesterol, ldl (kötü) kolesterol ve hdl (iyi) kolesterol yanı sıra, trigliserid (kan yağı). ilaç alma zamanı hatırlatıyor.

Uygulama sayfası:

ihealthventures icholesterol

Aile için uygulama: (rx pal family pill minder uygulaması)

Çok harika bir uygulamdır. İlaç, vitamin veya doğum kontrol hapları kendi reçetelerini takip etme hatırlamak için birden fazla aile üyelerine yardımcı olmak için kolay kullanımlı ilaç, hap, ilaç hatırlatma uygulamasıdır.

Kronik hastalıkları kontrol için birden hastalara yardımcı olur.

necasof

İphone telefonlar için:

cholesterol

calorie counter

FatSecret

food diary and calorie

calorie tracker

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here