Siteleri Mobil Cihazlarda Test Edin

0
3320

Bugün, mobil cihazlar kişisel web siteleri test için en iyi online koleksiyonu paylaşmaya karar verdim. Bakın sitenizin akıllı telefonlarda nasıl gözüküyor? Ayrıca, bu siteleri mobil cihazlar üzerinden çalışabilir. Hepimiz mobil araçlarla İnternet her geçen gün popüler seviyede kullanmaya başladık. Artık günümüzde ciddi bir şekilde mobille İnternet kullanımı oldukça hakimiyetini sağladı. Her ortamda her kesimden İnternet kullanıcıları İnternet ortamında işlerini cep telefonlarıyla yapıyorlar.

Elinizdeki bu araçlar ile CEO’lar sitelerinin gerçekten mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edebilir. Geliştiriciler, neyin düzeltilmesi gerektiğine dair spesifik talimatlar alabilirler.

Kullanıcılarınızı memnun etmek istiyorsanız, Google’ın sitenizi mobil arama sonuçlarımızdan birine itmesini veya sitenizde çalışmasını sağlamak için sitenizde nelerin gerektiği konusunda belirli talimatlar almak istemediğinizi unutmayın.

Çeşitli mobil cihazlarda web sitenizi test etmek için ücretsiz ten iyi online olarak bu sitelerden mutlaka faydalanın. Ayrıca başka bir alternatif yol olarak programlar ve tarayıcı eklentileri ile sitelerinizi test edebilirsiniz.

Sitenizin mobil cihazlarda için test siteleri

ready mobi

app protofluid

responsinator

mobilemoxie

testiphone

Ayrıca, çeşitli popüler akıllı telefonlar ve sekmeler için de test etmek için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı.

http://quirktools.com/screenfly

Sonuçlarda WhatsApp, Telgraf ve Skype, Facebook, LinkedIn ve Google+ bulunmaktadır. Buna ek olarak, aynı zamanda web sitenizin IPv6 etkin olup olmadığını gösterir.

Web sitenizin url’sini sosyal ağlar ve sohbet uygulamaları nasıl göründüğünü görmek için ilginç bir online bir uygulamadır. Buna ek olarak, aynı zamanda teknik ayrıntıları, ipv6 uyumluluğu gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz