Sitenizi mobil cihazlarda test edin

0
666

Bugün, mobil cihazlar kişisel web siteleri test için en iyi online koleksiyonu paylaşmaya karar verdim. Bakın sitenizin akıllı telefonlarda nasıl gözüküyor? Ayrıca, bu siteleri mobil cihazlar üzerinden çalışabilir. Hepimiz mobil araçlarla internet her geçen gün popüler seviyede kullanmaya başladık. Artık günümüzde ciddi bir şekilde mobille internet kullanımı oldukça hakimiyetini sağladı. Her ortamda her kesimden internet kullanıcıları internet ortamında işlerini cep telefonlarıyla yapıyorlar.

Elinizdeki bu araçlar ile CEO’lar sitelerinin gerçekten mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edebilir. Geliştiriciler, neyin düzeltilmesi gerektiğine dair spesifik talimatlar alabilirler.

Kullanıcılarınızı memnun etmek istiyorsanız, Google’ın sitenizi mobil arama sonuçlarımızdan birine itmesini veya sitenizde çalışmasını sağlamak için sitenizde nelerin gerektiği konusunda belirli talimatlar almak istemediğinizi unutmayın.

Sitenizi mobil cihazlarda test edin

Çeşitli mobil cihazlarda web sitenizi test etmek için ücretsiz ten iyi online olarak bu sitelerden mutlaka faydalanın. Ayrıca başka bir alternatif yol olarak programlar ve tarayıcı eklentileri ile sitelerinizi test edebilirsiniz.

Sitenizin mobli cihazlarda için test siteleri:

mobilephoneemulator

ready mobi

app protofluid

quirktools

responsinator

res ponsive

mobilemoxie

testiphone

ipadpeek

http://alexw.me/ipad2

informatico

Ayrıca, çeşitli popüler akıllı telefonlar ve sekmeler için de test etmek için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı.

http://quirktools.com/screenfly

Richpreview.com sitenizin sosyal ağlarda nasıl göründüğüne bakın:

Hiç web sitenizin url’sini farklı sosyal ağlar ve sohbet uygulamalarında üzerinde nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz? Bunu yapmak için ücretsiz online bir site bulunmaktadır. Web sitenizin url’sini sosyal ağlar üzerinde nasıl görüneceğini görmek ve uygulamaları sohbet için inanılmaz bir uygulamadır. Yapmanız gereken tek şey web sitenizin url’sini richpreview.com girip anında sonuçları üretecektir.

onuçlarda WhatsApp, Telgraf ve Skype, Facebook, LinkedIn ve Google+ bulunmaktadır. Buna ek olarak, aynı zamanda web sitenizin IPv6 etkin olup olmadığını gösterir.

Web sitenizin url’sini sosyal ağlar ve sohbet uygulamaları nasıl göründüğünü görmek için ilginç bir online bir uygulamadır. Buna ek olarak, aynı zamanda teknik ayrıntıları, ipv6 uyumluluğu gösterir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here