Google search engine
Ana SayfaHayatKonum Tabanlı Sosyal Medya İzleme Siteleri

Konum Tabanlı Sosyal Medya İzleme Siteleri

Sosyal medya artık öyle bir hal aldı ki milyonlarca insana büyük bir pazar imkanı sunuyor. Mevcut sosyal medya platformları perakendecilere işlerini yüksek kar yapmak için bir fırsat sunuyoruz. Ancak, bu istemciler ve onların ihtiyaçlarını anlayarak mümkün hale gelecektir. Aşağıdaki lokasyon bazlı sosyal medya izleme siteleri umarım sizlere yardımcı olacaktır.

 

TweetReach

Twitter hesaplarını yönetme kullanılan önemli bir sitedir. Bu sitenin temel görevi tweetlerin ne kadarı ulaşmış bulmaktır. Bu site Twitter’da kişi veya pazarın belirli bir grub hedef plannına ulaşma açısından son derece yararlıdır. Bu sizin tweetlerinizin etkisini ve getirdiği olabileceğini herhangi bir tepki ölçme yeteneğine sahiptir. Çok sadık takipçileri belirleyebilir.

 

Hootsuite

Bu site ise Facebook, Twitter ve Google + kullanılabilen ücretsiz bir sosyal medya aracıdır. Bu site tüm hesaplardan haftalık raporlar erişmenizi sağlar. Bu işinizin karlılığını artıracak kararlar almanızı sağlayacaktır. Birden fazla birey sosyal medya hesaplarını yönetmekte etkili olma eğilimindedir.
Twitter’da büyük iş planlamaları başlayanlar için tavsiye edilir. Bu site pazarında diğer rakipleri izlemek için olanak sağlar. Twitter’da bir şey izlerken, sadece adını girin ve yararlı bilgiler kazanacaktır. Bu izleme aracı gerçek zamanlı güncellemeleri ve üst Twitter etkileyenleri ayrıntılarını sunuyor. Aramanızla ilgili üst anahtar kelimeler gösterilir.
Işinizi geliştirmek ve rakiplerinizin izleme olmadan gelirlerini artırmak mümkün değildir. Bu durumda, rakiplerinizin etkisini ölçme yeteneği ile bir sosyal medya aracı gerektirir. Bu araç azaltılmış rekabet açısından sizin için yararlı olacaktır. Sosyal medya platformu belirlenmesinde çok etkilidir. Dolayısıyla, tüm hesaplarını inceler.
Bu Twitter kullanıcılarının herhangi bir ihtiyacı tatmin kapasitesine sahiptir. Kullanmak ve anlamak kolaydır. Çünkü yeni başlayanlar için uygundur. Tweetleri etkileşime ve mesajlarınızı takipte çok etkilidir. Çok hashtag’lar izlerken güvenebilirsiniz. Ayrıca çeşitli Twitter hesaplarının yönetimi yönetilebilir hale getirir.
Bu site kırkiki farklı dilde kaynakları tercüme yeteneği vardır. İş dil engelini ortadan kaldırmaktadır. Dolayısıyla, herhangi bir pazarı rahatlıkla hedef bilirsiniz.
Bu site firmanız tarafından uygulanan stratejilerin incelenmesi etkilidir. Rakiplerin faaliyetlerini bilerek onların tekliflerini mücadele konusunda fikir ve planları verecektir. Yeni kurulan rakiplere odaklanmada iyi iş çıkartır.
İş hayatında bir pazarda büyüme izlenmesi çok önemlidir. Online iş sadece varlığını ölçerek mümkün olabilir. Twitter’dan, bir iş varlığı sahip takipçi sayısını kullanılarak ölçülebilir. Bu site etkili takipçileri bilmek için güçlendirir. Çok takipçi sayısı ayrıntılarını verir.
Sosyal medyada faaliyetleri izleme büyük yardım sunuyor. Stratejileri istediğiniz hedefleri karşılamada etkili olup olmadığını bilmek için faaliyetlerinin bir rapor gerekir. Bunun dışında kullanıcılarının Facebook, Instagram ve Google plus raporları alır. Raporlar rakiplerinizin analizi ve çok müşteri hizmet düzeyini içerir.
sizi ilgilendiren konulardan kaynaklanan yeni bilgiler bulmakta çok güvenilirdir. Piyasada neler olup bittiğini hakkında ilgili kendi kendini tutmanın bir yoludur. Bu uyarıları sayesinde siz de markada söz sahibi olabilirsiniz.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

gürkan baki mendeş on Excel İle Telefon Rehberi Yapın
AHMET MAVİYILDIZ on Excel İle Telefon Rehberi Yapın