ProtonVPN Tüm Sistemler için Ücretsiz VPN

0
4204

İlk defa bir yazımı cep telefonumdan hazırladım. Cep telefonu, akıllı telefon, el telefonu ne dersek diyelim hayatımızın her anında ayrılmaz bir parçası oldu. Şuan bu yazıyı iş arası ufak bir çalışmama boşluğu oldu öyle yazıyorum. Kısa bir ara mola diyelim. Telefonumun ekranı büyük, klavyesi de büyük olsa da laptop da yazmak kadar kolay ve hızlı olmayacak gibi. Alışmalıyım. Cep telefonu insanın bazen en iyi arkadaşı, dostu oluyor. bankası ve sevdiklerini sana yakınlaştırıyor ve saymakla da bitmez. Ama ben telefonumu hep olumlu, faydalı yönde kullanmaya çalıştığım için kötü unsurlarını yazmadım.

Bir VPN, çoğumuz için bir zorunluluk haline geldi çünkü tüm uygulamalar, web tarayıcıları ve programlar için güvenli bir bağlantı sağlıyorlar. Bir web sitesi güvenli bir bağlantı kullanmasa bile, güvenli bir VPN, bilgilerinizin çoğunlukla güvenli bir bağlantı üzerinden aktarılmasını sağlar. Ayrıca, bir VPN, günlük internet etkinliğinizi anonimleştirebilir ve bu da web sitelerin kullanımınızı takip edebilmenizi neredeyse imkansız kılar.

İyi bir VPN arıyorsanız, sunucularının İsviçre gibi kişisel mahremiyete saygılı bir ülkede bulunduğundan emin olmalısınız. İşte bu yüzden ProtonVPN, İsviçre’de olduğu gibi tüm dünyadaki tüm güvenlik ve gizlilik bilincine sahip insanlar için ideal bir seçimdir. Bu yeterli değil gibi, sınırsız VPN hizmeti ücretsiz sunuyoruz. Ayrıca, VPN sunucularından, cihaz sayısından, ekstra hızdan ve seçim yapabileceğiniz ülke sayısından bile gerçek IP adresinizi gizleyen güvenli çekirdek teknolojisi gibi temel VPN hizmetlerini kullanmaktadır.

Diğer bazı VPN sağlayıcılarının istemci yazılımının aksine ProtonVPN, tüm sunucuların bulunduğu dünyanın gerçek bir haritasını size gösterir. Bu haritada, bilgisayarınızın internet trafiğini VPN sunucusu aracılığıyla nasıl aktardığını görebilirsiniz. ProtonVPN istemcisindeki Güvenli Çekirdek teknolojisini açtığınızda trafiğin nasıl yönlendirildiğini de görebilirsiniz.

Protonvpn istemcisi ayrıca VPN profillerinden de yararlanmanızı sağlar. Belirli bir etkinlik için bir VPN bağlantı profili oluşturabilirsiniz. Örneğin, iş bilgisayarlarına erişmek için bir profil, Netflix’te film izlemek için bir profil, çevrimiçi alışveriş için bir profil, biri mümkün olan en hızlı sunucu için vb.

ProtonVPN, herhangi bir cihazınıza kurulabilir, ancak ücretsiz hesap sadece bir cihazda kullanılabilir. Bir çok cihazınızda kullanmak istiyorsanız, temel, artı veya vizyoner hesabı alabilirsiniz. Ücretli hesaplarla, VPN sunucu hızında ve birçok farklı ülkede bulunan VPN sunucuları için daha fazla sayıda seçenekte bir artış elde edersiniz.

Aşağıdaki linkten ProtonVPN’en ücretsiz hesap alabilirsiniz.

https://protonvpn.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz