Çevrimiçi Stres Atın

0
3625

pixelthoughts sitesine benzer siteler geçtiğimiz aylarda paylaşmıştık. Fakat pixeltoughts.co gerçekten harika bir online sitedir. Sadece bir dakikanızı 60 saniyenizi alacak. Zamanınızı almadığını anlayacaksınız. Ama 60 saniye sonra biraz daha iyi hissetmeye başladığınızı içinizden duyacaksınız.

pixelthoughts.co sitesini açtığınızda orada arka planda çalmaya yatıştırıcı müzik ve ekranın altından yukarı doğru hareket küçük beyaz yıldız ile siyah bir ekran göreceksiniz. Ekranın merkezinde bir daire ve bir metin kutusu göreceksiniz. Sizi rahatsızlık veren şeyin adını girin ve done botonuna tıklayanız.

Şimdi sadece ekranda görünen talimatları okuyun. Yıldızın biraz küçüldüğünü ve sorununuzun küçük olduğunu hissetmeye başlayacaksınız. Yıldızın küçük bir noktaya dönüşür ve ekrandaki diğer küçük yıldızlar arasında kaybolur. Arka plan müziği ve ön metnin kombinasyonu şaşırtıcı. Bir an için bu sorun çok önemsiz gibi hissetmeye başlıyorsunuz.

Şunu da hatırlatayım site İngilizce. Türkçe bir kelime yazdım hiç sorun kalmadı tabi işin şakası sağlıklı hayatlar diliyorum.

Daha önceki zamanlarda online stres atan siteler vermiştik. Bu seferki sitemiz olan mynoise.net rahatlatıcı sesi kendimiz sesini ayarlayabiliyoruz. Herkes için bir şey var. Her sesi kendi zevkime bir ekolayzır ile ya da zamanlayıcı ile kapalı olarak ayarlanabilir. Telefonumuzda da ücretsiz uygulama olarak kullanabiliriz.

mynoise.net Machines

Sitelere ziyaret edin ve artık stres atmaya başlayın.

http://www.rainymood.com

http://www.donothingfor2minutes.com

Siteye bu url’den; http://www.naturesoundmap.com erişebilirsiniz.

Doğa sesleri alternatif siste adresleri ise şunlardır:

gomixrainymood, birdsong

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz