Çevrimiçi MP3 Kesen En İyi Siteler

0
3889

Online olarak her hangi bir program ve tarayıcınıza eklenti yüklemeden mp3 (ses dosyalarını) kesen web site listelerini aşağıya sıraladık.

https://clideo.com/cut-audio

wincreator.com
mp3cut.foxcom.su
cutmp3.net

https://www.aconvert.com/document/vcf-to-xls

Bu tarz sitelere çok rastlasak da cutmp3.net mp3 dosyalarını kesme için basit ve tavsiye edeceğim online bir araçtır. Kayıt olmadan kullanılabilir, ücretsiz bir site olduğu gibi mp3 ses kalitesinde değişme olmamaktadır.

web sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://cutmp3.net

Online hızlı ve kolay bir şekilde mp3 kesmek isterseniz yine size güzel kullanışlı ve sade bir site adresi vereceğim. Geçen sene mayıs ayında burada listesini vermiştik.

Burada online mp3 dosyalarını kesmek için mp3juices.cc web site adresini kullancağız. Select mp3 kısmında bilgisayarımız dan mp3 seçelim. Mp3 seçtikten sonra change length of mp3 kısmının işareti koyalım. Start time kısmından mp3 başlangıç noktasını belirleyelim. End time kısmından ise mp3 bitiş noktasını belirledikten sonra upload cut mp3 butonuna tıklayalım. Mp3 dosyamız kesilme işlemi için hemen altta yükleme yüzdesi gözükecektir. İşlem başarıyla bittikten sonra The file is ready for download yazısı çıkar. Hemen alt tarafta download butonuna tıklayıp mp3 bilgisayarımıza indire biliriz.

Mp3 dosyalarını kesme işlemi için maksimum uzunluğu 1:59:59 geçmemelidir.

Ayrıca mp3juices.cc ana sayfasından online müzik dinleyebilirsiniz.

Çevrimiçi Dosyalarınızı istediğiniz biçime dönüştürün siteler.

https://convertio.co/tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz