Ücretsiz Video Düzenleme Programları

0
3695

Çekim yaptığınız videolarınızı düzenleme ihtiyacı hissediyorsanız ne kadar pahalı kamera, ya da ne kadar yetenekli cihazınız olursa olsun, ham görüntüleri her zaman çöp olur. Biraz profesyonel programlar arıyorsanız bir video editörü gerekli olacaktır.
Ticari video editörleri tabii ki, çok pahalı olabilirler.Ancak zorunlu değildir bu tür programları satın almak.Eğer boyutu için klipleri kesmek i, bir film müziği veya başlık eklemek geçişler veya özel efektler uygulamak, yardımcı olabilecek bazı büyük ücretsiz araçların en iyisini bu yazıda bulabilirsiniz. Hatta büyük film ve video çekim dosyalarınızı da çok rahatlıkla düzenleye bilirsiniz.

Camtasia studio bu alanda en iyi programlardan birisidir. Çok kaliteli bir ekran video kaydetme programıdır. Sunum veya oyun videoları oynarken çekip kaydetmenize olanak tanır. Videolara düzenleme ve efek gibi çok farklı araçları barındırmaktadır.

İdoo Video Editor net arayüzü ve kullanıcı dostu çalışma ile profesyonel bir video düzenleme yazılımıdır. Güçlü ve kapsamlı fonksiyonu yüksek kaliteli ve verimli bir işler çıkartır. Bu yazılım çoğu video ve ses formatlarını destekler ve güçlü dönüştürme işlevi sahiptir. İPhone, Sumsung veya başka herhangi bir akıllı telefon, tablet bilgisayar, oyun cihazları, hd video, network video vb dosyaları biçimleri gibi ihtiyacınızı uygun herhangi bir medya formatları, içine video ve ses dönüştürme .. “Effect” fonksiyonu özellikleri bulunmakadadır.

Bu tarz programların en iyisidir.Özellikli zaman çizelgesi, güçlü multicam desteği, gerçek zamanlı efektleri ve akıllı kırpma araçları programı düzenli olarak mission ımpossible ve batman gibi üst hollywood filmleri üretmesine yardımcı olmak için kullanılmıştır.Aslında, çok etkileyici programdır.

Sitesi: http://www.lwks.com

Çok şaşırtıcı bir şeyi olmasada bu video editörü , bazı temel ama kullanışlı düzenleme özellikleri sağlamaktadır.Dosya döşeme bir geçiş efekti özel bir film müziği videoları bir dizi oluşturmak ve de basit bir dosya biçimi dönüştürme aracı vardır.

Sitesi: http://www.fakewebcam.com/vfc_faq.asp

Kliplerini düzenleme (yeniden kodlama olmadan) kesilmiş ve (Logo, kesme, yeniden boyutlandırma, döndürme, ters çevirin ekle, gürültü kaldır yararlı filtreleri uzun bir listesi uygulayarak, yardımcı olabilecek küçük ama yetenekli açık kaynak video editörüdür. Parlaklık, kontrast renkler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Sitesi: http://avidemux.sourceforge.net

Çizim ve seçim araçları, renk ve ışık düzeltmeleri bol, bazı yararlı filtreler, geçişler, ses efektleri ve daha fazlası. Yetenekli bir işlevsellik bol editörü bulabilirsiniz.
Projeniz tamamlandığında, dosyaya kaydedin çeşitli mobil cihazlar için optimize film, hatta dvd’ye yazmak için seçenek bile var.

Sitesi: http://www.videosoftdev.com/free-video-editor

Sadece 327 kb bir yükleme boyutu ile, iyi, yeterince güçlü yazılımdır.Görüntüleri döndürmek veya film müziği ekleme seçenekleri var.Program birden fazla dosya, dvd veya video akışı url’leri açar. Kesme, kopyalama kırpma veya görüntüleri parçaları yapıştırabilirsiniz bazı ticari ürün tarzı programdır. Sadece kırpma ve dosya dönüştürme arıyorsanız kesinlikle bu küçk yazılım deneyin.

Sitesi: http://www.squared5.com

Temiz ve net arayüzlüdür.Klipleri döşeme yardımcı olur, bol filtre vardır – (herhangi bir açıda, sadece 90 derecelik artışlarla), bulanıklık keskinleştirmek yeniden boyutlandırma, döndürme, parlaklık, renk ve kontrast ve isteğe bağlı fişler ekleyin daha da yetenekleri bulunmaktadır.Avi işlem gerekiyorsa bu editör kullanmaya değer.

Sitesi: http://virtualdub.sourceforge.net

Video kırpma ne kadar olursa olsun, hiçbir video kalitesi düşmez.Bir sürü iş gerektiren bir uzun klip varsa çok yararlı olabilir.

Sitesi: http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-Dub.htm#.UhjDxj_6rIU

Öncelikle bir video dönüştürme aracı (ve çok iyi bir yazılımdır) ama aynı zamanda basit bir video editörü olarak iki katına çıkarabilir.

Klipleri sürükleyin program üzerine ve klipleri bırakın ve sipariş içine düzenleyebilirsiniz, ihtiyaçlarınıza göre her biri kesilmiş çevrilmiş ya da bireysel klip döndürmek ve tercih ettiğiniz biçimi onları dönüştürmede (hatta youtube’a doğrudan bitmiş film yükleyin).

Sitesi: http://www.freemake.com

Allfreevideoconverter video,ses,belge,resim programlarının hepsini bir arada bulunduran bir sitedir. Programlar ücretsiz ve akıllı telefonlarda da kullanabileceğiniz yazılımlarda mevcuttur. Sitedeki programlar son derece basit ve kullanmak için herhangi kılavuzu gerekmez. Programlar birçok profesyonel özellikler sağlanmaktadır.

Siteye bu url’den; http://www.allfreevideoconverter.com ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz