Windows 10’da Eski veya Yeni Pil Simgesine Geçiş Yapalım

0
1438

Görev çubuğu bildirim alanındaki Güç simgesine tıkladığınızda, pil seviyesi göstergesini göreceksiniz. Windows 10’da pil göstergesi daha modern ve dokunma dostu olacak şekilde güncellenmiştir. Pil seviyesi göstergesi gelen güç tüm kullanıcılar için görev çubuğu sistem tepsisinde ikonu , Windows 10, Eski ve Yeni pil göstergesi arasında geçiş yapabilmek için küçük programı bu yazımızdan indirebilirsiniz.

Eski Eski Pil Simgesi Gösterme

Eski Pil Simgesi Gösterme aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Eski Pil Simgesi Gösterme İndir

Yeni Eski Pil Simgesi Gösterme

Yeni Pil Simgesi Gösterme aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Yeni Pil Simgesi Gösterme İndir

İndirdiğiniz Eski ve Yeni Pil Simgesi Gösterme Reg dosyalarını masaüstüne kopyalayın. Windows 10’da eski pil simgesini göstermek istiyorsanız, Eski Pil Simgesi Gösterme dosyasına Sağ tıklayın. Birleştir’e dokunun. Açılan ekranda Çalıştır’a tıklayın. Evet sonra tekrar Evet e sonara Tamam dokunun. Artık Windows 10 bilgisayarınızdaki Eski Pil Simgesi Görümüne kavuşur.

Eğer Windows işletim sisteminizde yeni pil simgesine geri dönmek için Yeni Pil Simgesi Gösterme dosyasına Sağ tıklayın. Birleştir‘e dokunun. Açılan ekranda Çalıştır‘a tıklayın. Evet sonra tekrar Evet e sonara Tamam dokunun. Windows 10 sisteminiz yeni Pil Simgesi görünmeye başlar.

Artık Windows 10 bilgisayarınızda Pil Simgesini istediğimiz zaman hem Eski Pil Simgesi Gösterebilir hem de Yeni Pil Simgesi olarak gösterebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz