Windows Programlarını Ücretsiz İndirmek için En İyi Siteler

6
6220

İnternet’te Windows yazılımlarını indiren birçok site olduğu kadar bunun yanında birçok sitede zararlı yazılımlar bulundurmaktadır. Burada indirme yaptığınız site çok önemli rol oynar. Güvenli olmayan sitelerden indirdiğiniz programlar sizin gözünüzden kaçacak virüs ve sahte yazılımlar Windows bilgisayarınıza ele geçirebilir.

Daima güvenli ve en iyi sitelerden program indirmek en iyi yoldur. Windows programlarını indirebileceğiniz sitelerin listesini oluşturmaya çalıştım.

Windows Programlarını Ücretsiz İndiren En İyi Siteler

Orijinal Windows programlarını en kolay şekilde indirebileceğiniz sitelerin bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz.

Softpedia

Snapfiles sitesinde indireceğiniz programları bulmak için fazla uğraş yapmadan sınıflandırılmış şekilde bulup kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

SnapFiles

Softpedia sitesinde Windows programlarının en son sürümlerini ve en güvenli şekilde indirebilirsiniz. Kimilerine göre en iyi Windows programları indirme sitesi olarak gösteriliyor.

Downloadcrew

Downloadcrew aslında benim en sevdiğin sitedir. En iyi seçilmiş programları, gözden geçirip ziyaretçilerine indirmeye sunar.

Majorgeeks

Sanki çok eski bir ara yüz görünümüne sahip olsa da en ilgi çekici programları indirmeye sınar. Özellikle programları test edip sitesine koymaktadır.

Ninite

Programların en son sürümlerini ve en güncelleri web site sakinlerine sunar. Programları otomatik olarak kurmanızı ve güncel tutmasını sağlayan belki de en iyi sitedir.

Filehippo

Filehippo programların indirme şansı veren en iyi ve eski web adresidir. Büyük bir veri tabanı bulunmaktadır. Cep telefonu uygulamaları da indirebilirsiniz.

Windows Programlarını İndirmek benzer siteleri bazıların web adreslerini aşağıya ekliyorum.

https://www.filehorse.com

https://www.indirbak.net

Bu yazıya katkılarından dolayı https://mertbirden.com sitesine teşekkür ederim.

6 YORUMLAR

  1. Neden en iyi program siteleri konusunda yabancı siteler öne çıkıyor ? Pekala çok iyi yerli sitelerimiz var. tamindir.com gezginler.net, profesyonelindir.com, yazilimara.com, saglamindir.net ve programlar.com gibi siteler oldukça başarılı program indirme siteleridir. Arkadaşlar yerliler yere vurulmak için değildir. Lütfen bu konuyu hassasiyetinize arz ederim.

  2. Yoruma karşılık verdiğiniz cevap hassasiyetine teşekkür ederim. Geç olsa da şimdi gördüm ve linkleri ziyaret ettim. Çok teşekkür ederim hassasiyetiniz için.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz