WordPress Siteye Kar Yağdırma Eklentileri

2
4414

Sezon doğru mu? Kış mevsiminin etkisi tamdır ve bu, WordPress sitenize serin bir kar yağışı etkisi katmak için güzel bir festivaldir. Sitenizdeki sayfalara kolayca düşen kar efektini ekleyeceğiniz 5 ücretsiz eklentiyi derledik. Aşağıda onları kontrol edin.

WordPress eklentileri , WordPress’e işlevsellik eklemek ve genişletmek için mükemmel araçlardır . Bu yazıda, WordPress web sitenizde olması gereken en iyi WordPress ”Kar”eklentisini ele alacağım. Bu eklentiler sitenize harika bir işlevsellik katacak ve “harika” hale getirecektir.

WordPress siteniz için direk sitesinden indire bileceğiniz kar yağışı eklentisi listesinden siteniz için kullanabilirsiniz.

Popüler jquery efektleri ile WordPress kar yağdırma eklentileri indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

WordPress Kar Yağdırma Eklentileri

Snow storm

WP snow effect

WordPress sitenize düşen karların hoş görünümlü animasyon efektini ekleyin ve kışın keyfini çıkarın. Bu WP eklentisi jSnow JQuery eklentisini (sadece 2kb) kullanır ve resim içermez.

Snow, balloons

Flurry

Flurry, WordPress sitenize düşen kar efektini ekler. Efekti oluşturmak için Flurry jQuery eklentisini kullanır.

WordPress kar yağdırma eklentilerinin tümüne aşağıdaki indirme linki sayfasından ulaşabilirsiniz.

WordPress kar yağdırma eklentisi indirme sayfaları.

Wp kar yağışı

Bu eklenti wordpress site için düşen kar etkisini yaratacaktır. Bu eklenti yapılandırmak için gerek yoktur. Eğer arka plan koyulaşır yapmak istiyorsanız sitenize özel css ekleyebilirsiniz.

Örneğin:

body{ background: #333; }

Kodu kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz