En İyi Online İcon Maker Siteleri

0
3667

İşte size en iyi ücretsiz online ıcon maker sitelerinin bir listesini yazının sonunda okuyabilirsiniz. Bu online icon maker web siteleri online olarak kolayca simgeler oluşturmanızı sağlar. Çeşitli standart simge boyutları ve biçimleri desteklerler. Bazı desteklenen boyutlar şunlardır: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128, 256 × 256, 512 × 512 vb. Bazı web siteleri bulut depolama hizmetleri gibi Dropbox, Google Drive simgeleri kaydetmenizi sağlar.

Gerçekte faviconlar nelerdir? Bunlar, bir URL sayfası, yer işareti listesi, web sitesi adres çubuğu, sekme tarayıcıları ve diğer arayüz öğelerinden önce görünen küçük küçük simgelerdir.

Faviconlar genellikle şu boyutlara sahiptir: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. Tarayıcıların çoğunluğu .ICO formatını kullanır, ancak bazılarında * .GIF ve * .PNG kullanılır.

Bir favicon oluşturmak çok zor değil ve kesinlikle tavsiye ettiğimiz bu Ücretsiz Favicon Jeneratörü ile siteniz için profesyonel görünümlü bir favicon elde edeceksiniz.

prodraw.net
icoconverter.com
pic2icon.com
png2ico.com
icon-generator.net
flaticons.net
freeiconmaker.com
favicomatic.com

creator.comavicomatic.com
online-convert.com
toolson.net
softicons.com
convertimage.net
xiconeditor.com
mobilefish.com
erikmoberg.net

http://www.simunity.net

Ücretsiz ikon indirme siteleri

Tasarımcılar ve programcılar sigortası onların sık planlamak gerekir projelerimizde kullanmak için simgeleri sağlayan bir listesi ile yaptık. Aslında site içerisinde bu tür siteleri daha önceki yazılarımızda geçmişti. Şimdi sizlere bir site adresi yerine toplu bir liste ile çıktık. Siteler içerisinde size simgeleri çeşitli boyutlarda ve biçimlerde, bireysel simgeler paketi bulacaksınız. Simgeleri özelleştirme ve adına veya kategoriye göre arama yapabilirsiniz.

findicons.com
iconarchive.com
freepik.es
iconspedia.com
iconfinder.com
flaticon.es

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz