Youtube Videolarına Telifsiz Müzik Ekleyin

0
3218

Audionautix.com ile indirdiğimiz müziklerle youtube videolarınıza telifsiz müzik ekleme işlemini video ortamında telif hakkına maruz kalmayacağız. Video çekimi devam ederken arkada fon müziği kullanmak isteyenler için çok iyi bir kaynak olabilir.

Spotify ile her platformda müzik dinleyin:

Spotify, bilgisayarında, cep telefonunda, tabletinde ve ev eğlence sisteminde çalışır.
Çevrimdışıyken bile en sevdiğin şarkıları dinleyin. Her platform için müzik dinleme uygulamasıdır.

Androaid için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotify.music&hl=tr

İphone için

https://itunes.apple.com/us/app/spotify/id324684580

Windows için

https://www.spotify.com/tr

Linux için

https://www.spotify.com/us/download/previews

Mac os x için

http://download.cnet.com/Spotify/3001-2141_4-10912448.html?spi=5ecbb5c69356e6d2af1f6942425f7363

Şarkıları aynı anda üç siteden ulaşın

Bu ilginç web kaynak sayesinde, doğrudan tek bir sayfada youtube, spotify ve soundcloud müzik dinleyebilirsiniz.

Tek bir arama ile şarkıya üç web sitesinden sonuçları izin verecektir. Facebook ve twitter’da sonuçların paylaşımı yanı sıra amazon üzerinde herhangi bir satın alma sağlar.

İmagetovideo ile resimlere müzik ekleyin

İmagetovideo sitesi ile resimlerinize ses ekleyerek fotoğraflarınız daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. İmagetovideo.com sitesinin farklı hizmetleri bulunmaktadır.

Aşağıdaki url’den siteye erişebilirsiniz.

http://www.imagetovideo.com

Creative commons videolar bulun

Creative commons,kısaca bazı video sitelerine yüklediğiniz kendine ait videolarınızı lisansını kendinize alma işlemidir. Yüklediğiniz videoyu creative commons işretlemeniz gerekir. Videolarınızı baskaları kopyalam yapamaz ve kopyalama yapan kişileri saf dışı bırakmış olursunuz. Creative commons olayından para kazanmanızı sağlar.

Aşağıdaki creative commons videoların yasal paylaşımı emin olmak için bulabileceğiniz web siteleri listelemeye çalıştım.

Vimeo site lisansları farklı sunmaktadır. Eğer ihtiyaç uyacağı lisans emin değilseniz, ana sayfanın sağ tarafında kullanışlı bir açıklaması var. Farklı lisanslar her altında bu tür tüm videolar göz atmak için bir bağlantıdır. Alternatif olarak, bir gelişmiş arama yapmak ve aradığınız lisans seçenekleri içinde gösterebilir.

Alternatif sitelere ise; archive, flickr.

Audionautix.com ile Tüm Müzik Türlerini Dinleyin

Audionautix.com sitesi besteci yapımcısı mühendisi Jason Shaw oluşturulmuştur. Bu web sitede online tüm müzik türlerinin koleksiyonunu oluşturup şarkıları türlere göre ve ritmine göre hızlı, yavaş ve orta derecede seçerek en alt kısımda find music kısmından şarkıları listeler şarkıları dinlemeye ya da cihazınıza indirebilirsiniz.

Audionautix indirmek istediğiniz müziği ben firefox tarayıcıda dosya kısmından sayfayı farklı kaydet yaparak indirdim. Müziklerin büyük bir kısmı da Youtube videolara fon müziği olarak kullanılmaktadır.

Aslında sitenin asıl gayesi sanki söz yazarlarına müzik üretmek gibi duruyor. Bir çok site bu sitenin müziklerini kullanıyor.

Benzer Siteler 

https://freemusicarchive.org/static

https://www.free-stock-music.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz