En İyi Poster Oluşturucu Siteler

0
4666

Poster oluşturmak istiyorsunuz ama bunu yapmak için kaynak veya para yok mu? Sorun değil, çünkü harika posterler oluşturmanıza izin veren ücretsiz Online siteleri bu yazıda bulacaksınız. Bilgisayarınızda herhangi bir yazılım yüklemeden ve daha önce herhangi bir deneyiminiz yoksa bile posterler oluşturmak zorlu bir iş olabilir. Crello.com ve diğer birkaç Online site sayesinde, sezgisel grafik ara yüzleriyle çarpıcı posterler oluşturabilirsiniz.

Posterler ağırlıklı olarak pazarlama ve tanıtım amaçlı, grafik içeriği ile kullanılır. Poster tasarlama artık kolay bir iş halini aldı. internette bulunan birçok güçlü ve olağanüstü online Poster yapan site bulunmaktadır. Bu çevrimiçi poster yapımcı web sitelerini kullanıcılarına ve işletmelere sadece sürükle ve bırak yöntemiyle poster tasarımı oluşturmak son derece çok kolay bir uğraş haline getirdiler.

Web sitesine giriş yaptıktan sonra tasarım şablonunuzu seçin ve resim, metin, grafik, vektör, şekil, simge, renk vb. sürükleyip bırakarak boş bir sayfadan başlamak ve daha sonra posteri indirebilirsiniz. Pdf, png veya jpeg formatında tasarlayıp bunları kullanabilirsiniz. Bu yazıdaki sitelerle herkesin kendi posterlerini sorunsuz bir şekilde oluşturması kolay olacaktır.

En İyi Poster Oluşturucu Siteler Listesi

Designwizard.com

Designwizard.com, kullanıcıların dakikalar içinde kolayca resim oluşturmasını, paylaşmasını ve indirmesini sağlayan çevrim içi bir grafik tasarım aracıdır. Designwizard.’nın tüm özellikleri ücretsizdir; bir milyondan fazla kopya hakkı olmayan görüntüler ve 17.000 şablondan oluşan bir kitaplığa erişebilmenizi sağlar; böylece sosyal, iş amaçlı veya günlük kullanım için özelleştirilmiş tasarımlar oluşturabilir, paylaşabilir veya indirebilirsiniz.

Özel araştırma ekibimiz ve grafik tasarımcılarımız, her hafta binlerce yeni resim ve şablon ekler. Saniyeler içinde benzersiz içerik oluşturmak için kendi resimlerinizi ve logonuzu da yükleyebilirsiniz.

Visme.co

Posterler ve diğer grafikler oluşturmak için kullanabileceğiniz şaşırtıcı bir web sitesidir. Ayrıca Sunum, İnfographics, Wireframes ve Raporlar oluşturabilirsiniz. Bu grafikleri oluşturmak için kullanabileceğiniz binlerce şablon var. Ancak, ücretsiz bir hesapla üç proje oluşturabilir ve sınırlı sayıda şablon mevcuttur. Ücretsiz grafiklerinizi JPG ve PNG formatında indirebilirsiniz.

Crello.com

Crello, 1000’den fazla tasarım öğesi içerir, çok çeşitli fontlar ve simgeler sunar. Crello, sosyal medya ve baskı amaçlı posterler oluşturmak için en uygun olanıdır. Posterinizi crello’da tasarladıktan sonra bunları kaydedebilir veya JPG, PNG veya PDF formatları olarak indirebilirsiniz.

Venngage.com

Venngage.com kullanıcıların seçim yapabilmeleri için yüzlerce çeşit poster şablonuna sahiptir. Posterlerinizi tasarlamak için metin, tarih, harita, ikon, resim vb. ekleyebilirsiniz.

Posterinizi tasarladıktan sonra araçlarında çok sayıda yazı tipi ve fotoğraf bulunur, bunları kolayca indirebilir ve iş kullanımınız için yazdırabilirsiniz.

Postermywall.com

Postermywall, işiniz için muhteşem posterler oluşturmak için harika bir çevrimiçi poster yapımcısı sitesidir. Seçmeniz için binlerce ücretsiz şablona sahiptir, oluşturulan posteri web sitesinden kolayca indirebilir ve bunları da yazdırabilirsiniz.

Ayrıca, posterlerin kullanıcı gereksinimlerine göre düzenlenmesi ve tasarlanması için birçok özelleştirme seçeneğine de sahipler. Posterleri bu şaşırtıcı araçla sıfırdan tasarlayabilirsiniz.

Designcap.com

DesignCap, birkaç dakika içinde parlak ve çekici posterler oluşturmanıza yardımcı olan mükemmel bir poster yapımcısıdır. Sezgisel bir arayüzle geliyor ve yüzlerce profesyonelce tasarlanmış poster şablonları sunuyor. Bu yüzden sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz. Etkileyici sayıda stok fotoğraf, cilpart, yazı tipi, simge, şekil, çizgi ve arka plan arasından seçim yaparak, kitlenizi etkilemek ve erişiminizi genişletmek için kolayca güzel posterler oluşturabilirsiniz. En iyi bölüm, tüm özelliklerine ve kaynaklarına kayıt olmadan da ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Postermaker.com

Yeni açılan Postermaker.com kayıt olmadan poster oluşturmanıza olanak sağlayan web hizmetidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz