Flash disk sorunlarını düzeltin

0
762

Flash diskleri artık günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarfından masaüstü,laptop,notebook ve tablet bilgisayarların adete vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Artık neredeyde sabit diskten büyük flash diskler üretilmektedir. Hatta sadece flash disklere işletim sistemi kurarak kullanılmaktadır. kullanıcıların amaçına göre değişmektedir. Flash diskler taşınabilir araç oldukları için virüsleride internet oratmına ve bilgisayarlara en çok bu küçük cihazlar vasıtası ile yayılmaktadır. İşte flash disklerin sorunlarına dair bütün araçların bir arada bulunduğu ve çok detaylı bir böyle bir site mevcut. İnternette site site sörf yapmaktan kurtulmak faydası dokunacağı sizlerte zaman kazandıran kaliteli bir site. Üstelik flash disk sorunlarına dair hemen hemen bütün araçlar mevcut. Flash disk markalarına göre sorunlar bölümler halindedir. sizleri işlemleriniz için gerekli web sayfasına ulaştırır. Site içerisinden direk indirme link sayfasına yönlendirir.

flash-disk-sorunlarini-duzeltin

Yirmiyedi yaşındaki mısırlı tarafından yönetilen bu flash disk sitesi flash disk sorunlarınıza dair (bozuk-düzeltme vb.) yazılımlarının bulunduğu sitedir.Yazar ayrıca insanların flash diskleri hakında kişisel sorunlar için mail adreslerinide vermiştir. Google indexi tek başına olmasına rağmen oldukça iyi .

Flash diskinizi kurtarma,bilgisyara takıldığında engeleme kaldırma,kalıcı veri silme,onarma,işletim sistemi kurmayı sağlama,format aracı,her türlü biçimlendirme,tamiri,veri kurtarma gibi ve birçok hizmet araçları toplu halde bulumaktadır.

Site sayfası:

http://www.flashdrive-repair.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here