Flash Disk Sorunlarını Düzeltin

0
3625

Flash diskleri artık günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından masaüstü, Laptop, Notebook ve tablet bilgisayarların adete vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Artık neredeyse sabit diskten büyük flash diskler üretilmektedir. Hatta sadece flash disklere işletim sistemi kurarak kullanılmaktadır. kullanıcıların amacına göre değişmektedir. Flash diskler taşınabilir araç oldukları için virüsleri de İnternet ortamına ve bilgisayarlara en çok bu küçük cihazlar vasıtası ile yayılmaktadır. İşte flash disklerin sorunlarına dair bütün araçların bir arada bulunduğu ve çok detaylı bir böyle bir site mevcut. İnternet’te site site sörf yapmaktan kurtulmak faydası dokunacağı sizlere zaman kazandıran kaliteli bir site. Üstelik flash disk sorunlarına dair hemen hemen bütün araçlar mevcut. Flash disk markalarına göre sorunlar bölümler halindedir. sizleri işlemleriniz için gerekli web sayfasına ulaştırır. Site içerisinden direk indirme link sayfasına yönlendirir.

Flashdrive-repair.com otuz üç yaşındaki Mısırlı kişi tarafından yönetilen bu flash disk sitesi flash disk sorunlarınıza dair (bozuk-düzeltme vb.) yazılımlarının bulunduğu sitedir.Yazar ayrıca insanların flash diskleri hakkında kişisel sorunlar için mail adreslerini de vermiştir. Google İndexi tek başına olmasına rağmen oldukça iyi.

Flash diskinizi kurtarma,bilgisayara takıldığında engelleme kaldırma,kalıcı veri silme,onarma,işletim sistemi kurmayı sağlama, format aracı,her türlü biçimlendirme,tamiri,veri kurtarma gibi ve birçok hizmet araçları toplu halde bulunmaktadır.

Site sayfası:

http://www.flashdrive-repair.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz