Makeup.pho fotoğraflara rötuş yapın

0
703

 

Hepimiz Photoshopla mucizeler yapabilir biliyorum ama bu mucizeler yapmak için çok bilgiye ihtiyacımız vardır. Photoshop’ta bir uzman değilseniz farklı çözümler kullanabilirsiniz. Online fotoğraf editörü rötuş ve otomatik fotoğraf kusurları kaldırmak için makeup.pho.to kullanabilirsiniz. Ayrıca sitenin en sağ üst köşesinden ios ve android simgeleri kısmına tıklayıp ücretsiz uygulamasını indirip telefonlarınızda da kullanabilirsiniz.

 

makeup.pho fotograflara rotuş yapın

 

Bu online fotoğraf editörü diğer online yayıncıların aksine, sadece birkaç tıklama ile daha temiz, yumuşak ve pürüzsüz bırakarak, yüz kusurları ortadan kaldırarak uzmandır.

Sitenin kullanımı oldukça basittir. En sağ köşeden sitenin dilini Türkçe yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra fotonu süsle kısmından bilgisayarından ve ya facebook hesabından bir resim seçebilirsiniz. Resmi seçtikten sonra resmin yüklenmesini bekleyin. Rötuş kısmının altından seçmek istediğiniz ifadeyi seçin uygula butonuna tıklayın. Az sonra leke, sivilce, kırmızı göz gibi unsurları olmadığını fark edeceksiniz.

İnstagram benzeri kırk efekt sunuyor. Fotoğraf düzenleme sonra “kaydet ve paylaş” düğmesini tıklayın. Bir sonraki pencerede bilgisayarınıza fotoğraf indirebilir ve Facebook, Twitter ve Google + gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Kısacası online makyaj sitesi fotoğraflarınızı rötuş için mükemmel bir seçenektir. Onun en iyi özelliği sizin için otomatik olarak her şeyi yapar. Bu fotoğraf düzenleme herhangi bir deneyime bilgiye,sahip olmaya gerek yoktur.

Sitenin sayfasına makeup.pho.to ziyaretedebilirsiniz.

 

Benzer sitelerin listesi aşağıya sıraladım.

http://pinkmirror.com

https://photofunia.com/effects/applying_makeup

https://www.fotor.com/features/photo-retouching.html

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here