ProtonVPN’i Ücretsiz ve Limitsiz Kullanın

0
3402

Ücretsiz ve limitsiz olan Vpn’leri İnternet’te her yerde bulabilirsiniz. Ancak bunların gerçekten hangisi ücretsiz ve hangisi ne limit koymadan kullandırıyor onları öğrenmek çok önemli. Vpn’ler genelde her platformda Windows bilgisayar, Android, Mac OS, İOS VE Linux çalışırlar. Vpn’lerin en büyük özelliği yasaklı sitelere sizlerin ulaşmasını ve İP adresini belli etmeden kullandırırlar. Bu yazıda size ücretsiz ve hiç sınır koymadan üstelik bir hafta primiun kullandıran bir vpn’den bahsedeceğim.

ProtonVPN ücretsiz sürümü tüm VPN programlarından farklı ilk bir hafta ücretli sürüm gibi kullandırıyor. Ücretsiz sürüme geçtikten sonra 3 faklı ülke, bir cihaz ve sınırsız limitsiz olarak kullandırıyor. Üstelik yeni bir isim ve ülke kimliği oluşturabilirsiniz. Ayrıca yine çok güvenli ve kaliteli Protonmail hizmetini kullandırıyor. Protonvpn ile her istediğiniz kadar veri kullanabilirsiniz. Reklamlara da sizi asla boğmuyor.

İsviçre merkezli bir firmadır. Ücretiz ve sınır hizmette Amerika, Japonya ve Hollanda erişim olarak kullandırıyor. Bant genişliği sınırı yok. Protonvpn ücretsiz sürümünü istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Protonvpn kayıt tutmuyor, sizi İnternet’te izlemiyor. Zaten İsviçre’de iyi gizlilik kurallarına sahiptir.

ProtonVpn’i Alternatif VPN’lerden Ayıran Özellikleri

Proton vpn’e en yakın alternatif Windscribe aylık 10 GB veri sınırı vermektedir. Proton vpn’de aylık sınır yoktur. Devamlı Vpn kullanıyorsanız 10 GB vpn veri bağlantısı asla yetmeyecektir. Güvenlik ve gizlilik açısından da ProtonVpn kullanıcıların son vpn oturumundan başka tutmadığını söylüyor.

ProtonVPN ücretsiz olarak Verdikleri

Her sınırsız trafik.

Reklam yok.

Üç ülke konumu veriyor.

Kısıtlama yok ve hızda iyi.

Diğer benzer vpn programlarına göre karşılaştırıldığında kısıtlamalarla karşılaşmazsınız.

ProtonVpn hizmetine aşağıdaki bağlantıdan abone olup sınırsız bir şekilde vpn veri bağlantısı kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://account.protonvpn.com/signup

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz