Videoları Çevrimiçi Birleştiren Ücretsiz Siteler

0
394

Bazı zamanlarda birden fazla videolarımızı tek video yapmak isteriz. Videoları birleştirmek için telefon uygulaması, bilgisayar yazılımı ve çevrimiçi video birleştirme siteleri kullanabiliriz. 

Özellikle küçük videoları birleştirmek için çevrimiçi siteler kullanmak için çok idealdir. Bilgisayarımıza ve telefonumuza bir araç yüklemeden video birleştirme işimi çok kolay yapabiliriz.

Videoları Çevrimiçi Birleştiren Ücretsiz En İyi Siteler

Kapwing.com ile birden çok videoyu, ses parçasını ve görüntüyü çevrimiçi olarak birleştirin harika bir sitedir. Sitenin Upload File kısmından ilk videoyu yükleyin. Ardından, Add Media kısmına tıklayıp ikinci videoyu yükleyin. Zaman çizelgesinde ikinci videoyu bırakın. Sonra Export Video kısmına tıklayın. Sonra Export with watermark kısmına tıklayın. Artık videolarınız birleşir. Ekranın sağında Download file kısmına tıklayıp video cihazınıza indirebilirsiniz. 

Onlineconverter.com  ile video dosyalarını birleştirebilir ve MP4, AVI, FLV, MOV, 3GP, MKV, WMV ve daha fazlası gibi çeşitli video klipleri birleştirebilir, birden fazla video dosyasını tek bir dosyada birleştirebilir.

Aynı anda üç tane video birleştire bilirsiniz. Videoları Dosya Seç kısmından ekledikten sonra Merge butonuna tıklayın. Biraz bekleyince videolarınız birleşir. Sonra birleşen videolar için indirme butonu ekranı gelir. Videonuzu indirebilirsiniz. 

Clideo.com ile birden çok videoyu, görüntüyü birleştirebilirsiniz. Ses dosyalarını da birleştirebilirsiniz. 

Aconvert.com videoları çevrimiçi birleştirmek kullanımı kolay bir sitedir. MP4 dosyalarını birleştirme, MKV dosyalarını birleştirme, MOV dosyalarını birleştirme, WEBM dosyalarını birleştirmek veya WMV dosyalarını birleştirmek için kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz