Windowsda Ücretsiz Dosya Arama Programları

0
789

Windows bilgisayarında derinlemesine arama indeksleme olduğunda oldukça sıkıntı yaşarız.Arama yaparken çoğu insan için hep aynı noktada kalır. Bilgisayar uzmanları, kullanıcılar için tavsiye edeceğim dizin bulmada windows dar aramalar için daha akıllı bir yol için çok ideal bir program şiddetle tavsiye ediyorum.

Ücretsiz bir dosya arama aracı tam olarak ne gibi geliyor ve bilgisayarınızdaki dosyaları arayan ücretsiz bir program. Bu ücretsiz dosya arama araçları, bilgisayarınızın sahip olduğu yerleşik arama işlevinden çok daha fazla özelliğe sahip sağlam programlardır.

Bilgisayarınızda yüzlerce veya binlerce (veya daha fazla) dosyayı adlandırma ve düzenleme konusunda her zaman başarılı olsaydınız, programlardan birine ihtiyacınız olabilir. Öte yandan, eğer siz de benim gibi bir yerdeyseniz ve bir çok diskin üzerinde bulunan dosyalara sahipseniz, ücretsiz bir dosya arama aracı zorunludur.

windowsda-derinlemesine-arama-yapin

Program ntfs tabanlı sistemler ile çalışır. Kurulum gerektirmeden çift tıklayıp program çalışır. Aramak istediğiniz yazın ve sol tarftan sürücü seçin.Search tıklayın beş saniyede her şey karşınıza gelir.
Sizin aradığınızı bulmak ve aynı zamanda sistem kaynaklarını kurtarmak için kolay bir yolu sunar.

İndirme sitesi:

Swift Search

Benzer programlar indirme sayfaları:

voidtools.com

fxsearch.com

Alternatif Windows için Ücretsiz Dosya Arama Araçları Listesi:

Quick Search

SearchMyFiles

Agent Ransack

FileSeek

UltraSearch

TextCrawler

MultiFind

Ava Find

LAN Search Pro

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here