Excel Vcf Çevir Pro Max 2023

0
580
Excel VCF Çevir Pro Max 2023

2017 senesinden beri sizlerle Excel VC Çevir Programı, Excel çalışma sayfası ile Excel deki kişi adları ve telefon numaralarını tüm telefon marka model fark etmeksizin telefonlarımızda telefon rehberi yaptı ve yapıyor. 

Excel VCF Çevir Pro Max 2023 Telefon Rehberi Programı ile sizlerle yine karşı karşıyayız. Bundan sonra Excel VCF Çevir Programı açık kodları ile verilmektedir. Tabi ki yine sınırsız kişi çeviri yapmaktadır. Ömür boyu kullanacaksınız. Ek ücret ödemeden ve programdan bir yeni güncelleme olduğunda 05 Şubat Pazar 2023 tarihinden sonra aldığınızda Excel VCF Çevir Pro Max 2023 son güncelleme değişikleri ile mail adresine gönderilecektir. Ayrıca hem Excel çalışma sayfası ve Excel VCF Çevir Pro Max 2023 sıkıştırılmış dosya olarak yedeği verilecektir. Programı aldığınızda kullanamam, yapamam diyorsanız sizin yerinize rehberi biz yapıp mail adresinize göndereceğiz. 

Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programını almak için fidenismail@gmail.com dan gerekli bilgileri isteyin. Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programı sadece fidenismail@gmail.com mail adresi ile iletişim yolu ile temin edilmektedir.

Program benzerlerinden en büyük farkı dilediğiniz kadar kişiyi çevirme imkanı vermesidir. Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programını açtığınızda makro ve içerik düzenlemeyi etkinleştirin.

Excel VCF Çevir Pro Max 2023 Telefon Rehberi Programını almak için fidenismail@gmail.com dan gerekli bilgileri isteyin. Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programı sadece fidenismail@gmail.com mail adresi ile iletişim yolu ile temin edilmektedir.

Excel VCF Çevir Pro Max 2023

Türkçe karakter sorunu yoktur. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak gözükmektedir. Program sınırlı sayıda kişiyi VCF dosyasına çevirmiyor. Tek seferde yüzlerce, binlerce, on binlerce, yüz binlerce hatta bir milyonun üstündeki kişiyi sadece tek bir butona tıklayıp saniyeler içinde telefon rehberine çeviriyor. Kısaca Excel programı ne kadar izin veriyorsa o kadar çeviri yapıyor. Sınırsız çeviriyor.

Excel Telefon Rehberi programına cep, ev, iş, diğer, santral gibi numaralar ekleyebilirsiniz. Ev iş fax numaraları ekleyebilirsiniz. Ev mail ve iş mail adresleri yazabilirsiniz. Ev ve iş adres bilgilerini ekleyebilirsiniz. Şirket adı ve iş ün vanı bilgilerini ekleyebilirsiniz. İki tane web site adresi ekleyebilirsiniz. Notlar kısmına not ekleyebilirsiniz. Doğum tarihine kısmına gün, ay, yıl olarak bilgileri girebilirsiniz.

Excel VCF Çevir Pro Max 2023, Excel Telefon Rehberi programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp VCF çevirebilirsiniz. Çevirilen kişi adları ve telefon numaraları Telefon Rehberi adında bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Excel VCF Çevir Pro Max 2023 diğer programlardan farkları 

Aryson Excel to vCard Converter

Ücretsiz sürümü otuz gün kullanabiliyorsunuz. Elli kişiden fazla kişiyi çeviri yapmıyor. Ücretli sürümü en düşük versiyonu 29 dolar ve sadece bir yıl kullandırıyor. Tabi ki şuan indirimde olduğu içim 29 dolardır. Excel VCF Çevir Pro Max 2023 gibi bir çok özelliği bulunmamaktadır. 

Excel ContactsTo VCF VCard Officetricks Trial

Sadece ücretsiz sürümü on kişiyi çeviri yapmaktadır. Şu anki ücreti 5 dolardır. Excel VCF Çevir Pro Max 2023 gibi özellikleri bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz