1. Ana Sayfa
  2. Dijital Kültür

Justbeamit.com ile Sınırsız Büyüklükte Dosya Paylaşın

Justbeamit.com ile Sınırsız Büyüklükte Dosya Paylaşın
0

Başlığa eklediğimiz Justbeamit sitesini 2017 senesinde bir yazıda fazla bahsetmeden sanırım bir link olarak vermiştim. Şimdi ise bu site hakkında biraz açıklayıcı bilgiler vereceğim.

JustBeamIt

Sınırsız boyuttaki dosyaları paylaşmak için en iyi hizmetlerden biridir. Kayıt işlemi veya başka zorluklar yok. Herhangi bir boyuttaki dosyaları paylaşmak için gönderen ve alıcı arasında doğrudan bir bağlantı kurulur. Bu web sitesinin sunucularına hiçbir şey kaydedilmez. En iyi bölüm, birden fazla dosya ekleyebilir ve daha sonra bunları alıcı ile paylaşabilirsiniz.

Dosyaları arayüzüne ekledikten sonra, tek bir paylaşım bağlantısı oluşturabilirsiniz.Bu bağlantı On dakika geçerli kalır,  nedenle bu zaman diliminde paylaşmalısınız. Ayrıca, web sayfasını kapatmayın, aksi takdirde alıcı dosyaları indiremez ve tam tersini yapamaz. Alıcı bu bağlantıyı açtığında ve indirme seçeneğini kullandığında, aktarım işlemi başlar. Web sitesi, paylaşım için sunucusuna dosya yüklemiyor.

İndirme işlemi tamamlandığında. İkiniz de web sayfalarını kapatabilirsiniz. Yani, bu sınırsız boyuttaki dosyaları paylaşmak için harika bir hizmettir. Hizmet, beta ama harika çalışıyor.

Smash

Ücretsiz hizmet için herhangi bir kişiyle sınırsız boyutta birden fazla dosya paylaşmak için harika bir seçenek.Aksine, JustBeamIt, dosyaları paylaşmak için doğrudan bir bağlantı başlatmaz. Önce dosyalarınızı sunucularına yükler ve daha sonra dosyaları paylaşmak için bir paylaşım bağlantısı oluşturulur.

Bu web sitesini kullanarak dosyaları paylaşmadan önce bazı ilginç seçenekleri de kullanabilirsiniz. Örneğin, dosyalarınızı otomatik olarak sona erdirmek için geçerlilik  (1 ila 7 gün arasında), dosyaları paylaşmak için parola koruması ekleyin, dosyaları paylaşmak, dosyaların önizlemesini göstermek ve gizlemek için e-posta adresinize bağlantı gönderin.

İki GB’den büyük dosyalar daha yavaş işlem hızına sahip olabilir, ancak yine de çok yavaş değil.

Bu siteler HD videoları, İSO dosyalarını, EXE dosyalarını veya diğer öğeleri paylaşmak için kullanışlı olabilir. Dosyaları paylaşmak için boyut sınırı olmadığından, büyük dosyaları endişeleriniz olmadan paylaşabilirsiniz. İndirme hızı İnternet bağlantınızın hızına bağlıdır.

Dilerseniz bu iş için aşağıdaki programlarla da yapabilirsiniz.

O&O FileDirect

Yazar Hakkında

Yorum Yap