Online PDF Düzenleyici Siteler

0
3075

Günümüzde pdf (Portable Document Format) bilgi ve belgeleri depolamak için popüler yol haline geldi. Pdf formatında adobe tarafından geliştirilen ve yaygın e-faturaları, ebooks ve diğer işle ilgili belgeler için kullanılır. Biz de pdf dosyalarını online görüntüleyip düzenleyen sitelerin listesi yaptık. Adobe reader yazılımlarının alternatif de vardır.

Pdf dosyalarını düzenleme kolay değildir. Bilgisayarınıza herhangi bir yazılım indirme olmadan online pdf dosyalarını düzenlemek için yardımcı bazı web siteleri en iyi olanların listesini derledik. Site içerisinde arama kısmına yazıp pdf hakkında birçok yazıya da rast gelebilirsiniz.

Verypdf.com ücretsiz online doküman editörü WYSIWYG çevrimiçi belge editörüdür. PDF, DOCX ve ODT, RTF, OTT, XLS, XLSX, TXT, PPT, PPTX, ÖDP, PCL, PRN, TIFF, TIF, JPG, GIF dahil olmak üzere herhangi bir belge biçimlerini düzenleyebilirsiniz PNG, HTML, XPS ve daha fazlasına imkan verir.

Pdfbuddy.com ile pdf düzenlemek ya da kolayca pdf dosyalarını yönetebilirsiniz. Ayrıca pdf dosyalarını ve birleştirme özelliğini sunuyor. Pdf buddy ücretsiz olduğu kaydolmak gerekiyor ve sadece birkaç saniye sürer.

Pdfescape.com başka iyi pdf online düzenleyici ve görüntüleyici sitedir.

Cutepdf-editor.com kullanıcıların her yerde uzaktan pdf dosyalarını düzenlemek için izin verir Bulut tabanlı editörüdür. Size masaüstü yazılımı verir.

Pdffiller.com ücretsiz belgenizi düzenlemek için ücretsiz online pdf editörü biridir. Bu web sitesi en iyi online pdf editörüdür. Aynı zamanda yazdır, e-posta imkanıda verir. Bilgisayarınızdan yanı sıra google drive, dropbox ve onedrive dan da dosya yükleyebilirsiniz.

İlaveten aşağıdaki siteleri de kullanabilirsiniz.

http://combinepdf.com

Web sayfalarında yayınlamak, sosyal medyada paylaşmak ya da e-mail yoluyla göndermek için PDF dosyalarını online sıkıştırın. Diğer servislerin aksine bu araç DPI değiştirmez, böylece dokümanlarınız basılabilir ve yakınlaştırılabilir kalır.

Tek seferde en fazla 20 dosya yükleyebilirsiniz. PDF sıkıştırması tamamlanana kadar bekleyin.

Her dosyayı teker teker indirin ya da tüm dosyalarınızı tek seferde bir ZIP arşivinde indirebilirsiniz.

Aşağıdaki siteleri de kullanabilirsiniz.

Pdf dosyalarını online küçültmek için aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz.

https://pdfcompressor.com/tr

Pdf sayafalarını online bölmek için aşağıdaki siteyi deneyebilirsiniz.

https://smallpdf.com/tr/split-pdf

Pdf dosyalarını online birleştirmek için aşağıdaki siteyi kullanın.

https://smallpdf.com/tr/merge-pdf

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz