Web Sitelerin Yazılarına Ön İzleme Bakın

0
3311

Web sitenizin-sitelerinin yazı tipinin farklı boyutlarını görmek istersiniz? Belki test ve yeni bir geçiş yapmadan önce farklı web yazı tipleri ön izlemesini görmeyi istersiniz. Belki de en sevdiğiniz web yazı tipi vardır. Okumayı kolaylaştırmak için değiştirmek istersiniz.

Neyse ki, bu işi online olarak süper kolaylaştıran bir site size anında herhangi bir web sitesinde web fontları ön izleme sağlar.

Sitelerin Yazılarına Ön İzleme Bakma

http://typewonder.com/home giriş yaptığınızda ” go” font değiştirmek ve tıklayın istediğiniz web sitesinin url yazın. Daha sonra kullanmak istediğiniz yazı tipini seçebilir ve tıklayın. Her yazı tipi bir derecesi vardır ve önizleme ve adını veya popülerliğe göre sıralayabilirsiniz.

Sitelerin sadece yazılarını okuyun.

Bir web sitesine girdiğinizde o sayfada sadece bir haber (makale,yazı) okumak istersiniz. Web sayfasına girdiğinizde reklamlar, resimler ve videolar ile birlikte gelir aynı zamanda siteye giriş işlemi zaman alır. Acaba hangimiz sadece haber veya metin içeriği okumak için internette sörf yaparken bu tür sorunla karşı karşıya kalmadı ki…

Textonly.in kullanarak, kullanıcı sadece url veya rss beslemesini Enter a URL/RSS feed yazısının karşısına yapıştırarak web sitelerin sadece metinleri ekranızda
gözükür. Bir web sayfasının reklamları, resimleri, videoları, scriptler sıyırma işlemi diyebiliriz.

Alternatif olarak bu siteleri de deneyebilirsiniz.

w3.org
textmirror
textise

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz