YouTube Videolarını Mp3 Çeviren En İyi Siteler

4
5326

YouTube, videoları yüklemenize, görüntülemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan en iyi video paylaşım web sitesinden biridir. Web sitesini kaydettirmeden herhangi bir videoyu kolayca izleyebilirsiniz, ancak herhangi bir video yüklemek istiyorsanız, o zaman kendiniz de kaydolmanız gerekir. Bu da Google hesabınızla kolayca senkronize edilebilir. YouTube’da yüklenen videoların çoğu çoğu bireylerin kendisinden ancak içeriğini paylaşmak için bir çok medya ve diğer resmi kanallar var.

YouTube, dünyanın herhangi bir yerindeki videoların yanı sıra farklı kişiler, medya sektörleri veya herhangi bir müzik şirketinin resmi hesapları tarafından yüklenen herhangi bir dilde video paylaşımı için en büyük sitelerden biri olarak düşünülür. Kendi şarkı listenizi beğeninize göre kolayca oluşturabilirsiniz ve en sevdiğim video şarkılarını taramak için kişisel olarak YouTube’u günde birçok kez kullanıyorum. Ayrıca kişisel olarak kullanıcılar tarafından yaratılan ve herhangi bir resmi albüme veya sitede bulunmayan çok sayıda şarkının mevcut olduğunu keşfettim. Bazen, herhangi bir video şarkısını MP3 formatında istiyorsanız, daha sonra sitenize göz atmadan kendi cihazınızda daha kolay oynatabilirsiniz. O zaman YouTube videolarını MP3’e dönüştürebilen bir MP3 dönüştürücüsüne sahip olmanız gerekir. Yani, YouTube’daki herhangi bir şarkıyı beğendiyseniz ve video formatında indirdiyseniz veya bir MP3 formatına dönüştürün. YouTube videolarını MP3’e dönüştürmenin en iyi yollarından bazılarını paylaşacağım.

Temel multimedya özellikleri ile cep telefonları sahip daima MP3 şarkıları yerine MP4 olmasını tercih ederim. Bazen, video şarkıları istemiyoruz ve cihazınızın bellek büyük miktarda işgal etmesini istemeyebiliriz.

Apowersoft Free Video to MP3 

VidtoMP3

Flvto

MP3Fiber

ClipConverter

YTtoMP3

ytmp3.cc

Pasty bağlantısı sayesinde youtube ve diğer birçok online video paylaşım sitelerinden video indirmek mümkün. Pasty çeşitli online kaynaklardan videoları kaydetmek için mükemmel bir kaynaktır.

Pasty link sitesini basit kullanıma sahip. Bu işlemde tarayıcı olarak firefox kullanın. Sadece ekranın ortasında video linki yapıştırın. Video indirme bağlantısı yeşil renge bürünür. Download ve watch butonlarını kullanarak fareye sağ tıklayıp videoyu ister indirin ister konumunu kopyala bilirsiniz. Her zaman tarayıcıda kullanmak için çok basit bir online kaynak.

Downloadvanyoutube sitesi vasıtasıyla youtube videolarını hızla ve kolayca mp4,3gp,flv ve webm yüksek kalite formatında videoları indirebilirsiniz. Downloadvanyoutube.nl iyi bir hizmet veren bir site.

Herhangi bir tarayıcı ile herhangi bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar (windows, mac,linux) üzerinde çalışır. Mp4 dosya itunes, vlc player veya başka media player uygulamasında çalışır.
Ayrıca mp4 videolar iphone, ipad veya samsung halaxy gibi akıllı telefonlar ve tabletler oynatabilirsiniz.

Mp3-reverser.com ile mp3 leri tersten dinleyin

En sevdiğiniz şarkıları geriye doğru oynadığı zaman neye benziyor acaba? Ya da eski rock müzik veya siyasi konuşmalar kötü mesajlar mı arıyorsun? Ya da belki sadece garip sesler ve tuhaf sesler gibi. Eğer gerçekten bir nedene ihtiyacım var mı? Diyorsanız mp3-reverser.com sitesine giriş yaptıktan şu adımları takip ederek Şarıkları, mp3 ters çevirip sonrada bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Siteye girdiğinizde;
Choose file kısmından bilgisayarınızdaki mp3 seçin.
Change speed kısmından şarkının hızını seçebilirsiniz.
Go butonu tıklayın ve şarkı yüklenmeye başlayın.
Mp3 yüklendiğinde finished yazısı çıkar.
Sağ taraftan download kısmına tıklayıp şarkıyı bilgisayarınıza indirip tersten mp3 nasıl ses veriyor dinleyebilirsiniz.

Mp3-reverser.com sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz