Aynı Anda Birden Fazla Video İzleyin

0
4650

Burada aynı anda on altı tane videoyu izleme imkanı veren ücretsiz bir video oynatıcı programdan bahsedeceğim. Evet, kesinlikle doğru duydunuz! Bu Video Player – video oynatıcı (veya AVPlayer) olarak da bilinir. Aynı anda 16 tane videoyu izleme şansı veriyor.

Birçok fantastik ve gelişmiş medya oynatıcılar olmasına rağmen bunların çoğu tek bir pencerede veya bir ara yüzde birden fazla video oynatmaz, izlettirmez. Vlc media player sadece çoklu video oynatabilirsiniz ama tek bir pencerede birden fazla videoyu art arda oynatma özelliği bulunmaktadır. Bu işlem için vlc birkaç basit ayar yapmamız gerekmektedir. Vlc playerin bu eşsiz özelliğini de yansımamak gerekir.

Fakat avp – awesome video player ekranında on altı adet videoyu izleyebilir ve videolar en boy oranını ayarlayabilirsiniz. Tam ekran seçeneği de vardır.

Tabiî ki aynı anda on altı veya daha az video izlemek istediğinizde işletim sisteminize bir yük getiride verir. İşlemci ve ram – belleğiniz yüksek değerlerde ise video açılışları oynatması hızlı daha iyi performans da olur. Programın settings kısmından use automatic Video decoding seçebilirsiniz.

AVPlayer kullanarak tek bir pencerede aynı anda birden fazla Video oynatama işlemini anlatamaya geçelim.

Program; MKV, RMVB, OGV, WebM, M4V, AVI, MPG, VOB, FLV, MP4, WMV ve diğer video formatlarını destekler.

Programı çalıştırdığınızda kısa yol tuşları listesini göreceksiniz. Programı açtığımızda en üst menü kısmından files+open videos tıkladıktan sonra ister aynı anda on altı video yada aynı anda on altıda az video izleyebiliriz.

Bu video oynatıcı tek bir pencerede birden çok video oynatması ve ücretsiz olması, bir çok video formatını desteklemesi bunun yanında sanırım farklı özellikleri de olsa gerek.

Avplayer – awesome video player buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz